Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van egy barátom, de más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom, de más érintésére is vágyom?

Figyelt kérdés
Ha együtt vagyok a barátommal akkor minden nagyon jó. Tudom,hogy szeretem őt szerelemmel,tényleg nem szeretném elveszíteni és 100%-ig biztos vagyok az érzéseimben. A szex is nagyon jó vele,minden más is. Másfél éve vagyunk együtt. Amikor viszont nincsen mellettem pár órára akkor elszalad velem a ló,de csak gondolatban és arra gondolok,hogy mit adhat nekem egy nő? Érzelmileg sosem kaptam meg azt egy nőtöl amit egy férfitól igen. Nem voltam szerelmes egyszer sem. Lányba talán sosem leszek,de szexuális értelemben érdekelnek a nők is és volt már viszonyom. Még amikor nem volt kapcsolatom. Néha hiányzik egy nő érintése, vagy hogy egy lánnyal szexeljek. De ennél többet nem akarnék. Viszont hűséges szeretnék maradni a barátomhoz és soha nem csalnám meg,nàlam ezt egy olyan döntés amit szeretnék betartani. Tisztelem,és nagyon szeretem a barátom. A szívem megszakadna ha elárulnám. Csak gondolatban fantáziálok nőkről, és néha nagyon erős a késztetés,hiányzik valami. Mégsem mondanám,hogy a barátom keveset tud nekem nyújtani. Sokkal többet ad nekem mint egy nő. Érzelmeket csak férfi irányába tudok táplálni. Nekem a barátom a mindenem. Nem akarom megcsalni,nem akarok nyitott kapcsolatot,hármas szexet,nem akarok más férfit. De megőrülök ettől! Nagyon nehéz! Lelkileg nem tudok ezzel megbírkózni. Hogyan lehetne ezen változtatni??
2017. nov. 6. 10:04
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
És azt is tudom,hogy a barátom nem osztozna. Nem engedné,hogy harmadik beszálljon egy nő. Talán pont azért nem,mert biszexuális vagyok és tudja,hogy nem az lenne,hogy csak ő szexel a csajjal én max megérintem, de a barátommal foglalkozom én is. Ezt én sem akarnám,hogy màssal hancúrozzon a párom. És másik férfi? Az kivan csukva? Erre kapásból nemet mondana és még felis bosszantanám,de én sem akarok más férfit. Nem érdekel!!! Azt sem akarom,hogy egyetlen egyszer szexelhetek egy nővel aztán vissza megyek a páromhoz. 1) később ugyan úgy hiànyozna valami 2) erre nem lennék képes. De kára idegesít,hogy ilyen ember vagyok.
2017. nov. 6. 10:12
 2/17 A kérdező kommentje:
Volt biszex barátom is. Azzal két évig voltam együtt. Ott is néha erre vágytam,szerintem ő is! De vele sokat tudtam erről beszélni és végülis együtt maradtunk,nem csaltuk meg egymást,ott sem akart osztozkodni és én sem. Csak a távolság miatt váltak el útjaink..
2017. nov. 6. 10:15
 3/17 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele

Esetleg nyílt kapcsokat.?

2017. nov. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Bocsi ki ment a fejemből hogy nem akarsz nyílt kapcsolatot

De ha a 3as se jöhet szóba akkor ezt nem tudod orvosolni

2017. nov. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele is erről. De nem akarunk nyitott kapcsolatot se semmit. Azt mondta,ha nem vagyok vele boldog akkor "elenged" ő nem akar úgy velem maradni,hogy van amit soha nem tud nekem megadni. De én meg nem akartam szakítani ilyenért vele. Amikor hosszabb távra nem tudom elképzelni egy nővel és ráadásul szeretem is a barátomat. De nem hoztam fel folyton ezt a témát. Azzal teljesen leépíteném az önbizalmát,azt hiheti,hogy kevés nekem,nem elég jó, megbántanám újból.
2017. nov. 6. 10:20
 6/17 A kérdező kommentje:

Igen,nem tudom orvosolni.

De más megoldás nincsen? Hogy a fenébe lehet ezt lekűzdeni? Én nem akarok mind a két nemhez vonzódni? Pár évvel ezelőtt még felakasztottam volna magam,nem tartottam normálisnak ezt. Nem akarok ilyen lenni.

2017. nov. 6. 10:21
 7/17 A kérdező kommentje:
*!
2017. nov. 6. 10:21
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg fojtsd el magadba,és legyél boldog úgy ahogy a mostani helyzet engedi. Én is sokmindent kipróbáltam volna mondjuk 2 csajjal vagy egyéb dolgok és mióta feleségem van tudom hogy ezekre sose lessz lehetőségem. De így is boldog vagyok mert azzá tesz a párom,ha veled a tiéd viszont nem tudja elfeledtetni ezeket a vágyaidat,és te meg nem tudod elnyomni,akkor váltani kell. Ez ilyen. Vagy elnyomod és sose tudod meg milyen lenne,de boldogan éltek így,vagy utat engedsz a vágyaidnak és kipróbálod de akkor lehet hogy életed szerelmét veszíted el.... itt jó döntés nincs,de amit meghozol azt neked kell meghoznod nem az ittenieknek.
2017. nov. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy marad a psychodoki.
2017. nov. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják úgy, hogy válaszút. El kell döntened, hogy melyik a fontosabb, melyiket szeretnéd.


Esetleg orvosi segítséggel kezelni a dolgot.


Mert olyan sajnos nincs, hogy majd mellette összejössz egy lánnyal is, mert az vagy megcsalás, vagy nyitott kapcsolat lenne.


(És most megkövezhettek, de én pont emiatt tartózkodnék a biszexuálissal történő párkapcsolattól, ugyanis itt pont azt látom ami engem aggasztana végig, hogy sosem lesz teljes számára az amit én, mint natúr hetero férfi tudnék neki nyújtani, mert még ha becsületes is, mint a kérdező is, ott motoszkál az a dolog, amit valóban csak a másik nem képes kielégíteni...)

2017. nov. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!