Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van olyan oldal ahol lehetsége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan oldal ahol lehetséges volna?

Figyelt kérdés
Szerintem hetero vagyok.. De már egy ideje csak kíváncsi vagyok hogy milyen lehet leszopni valakit aki 20 éves körüli mint én. Ez normális? Vannak weboldalak ahol lehetséges ilyenhez diszkrét partnert találni Pesten?

2017. nov. 11. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
"De már egy ideje csak kíváncsi vagyok hogy milyen lehet leszopni valakit aki 20 éves körüli mint én." Akkor nem vagy hetero. Minimum bi lehetsz :D
2017. nov. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor az.. De amikor fiúkra nézek nem izgatnak fel, soha nem járnék eggyel, csak magára szopásra vagyok kíváncsi hogy milyen lehet.
2017. nov. 11. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha felregisztrálsz egy társkeresőre (pl. planetromeo), ott letudod írni magadról, hogy mindössze ilyenre keresel valakit. Aztán, hogy mennyire fogják elolvasni, meg úgy gondolni, hogy tényleg csak ennyit szeretnél, azt már nem lehet előre látni.
2017. nov. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
eropolis.hu
2017. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hotbull.hu
2017. nov. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!