Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nyilvános wc-ben hogyan lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyilvános wc-ben hogyan lehet megoldani a szexet?

Figyelt kérdés
Milyen pózok lennének jók ilyen helyzetben ?
2017. dec. 1. 20:10
 1/5 natasha bedingfield ***** válasza:
35%
Az anál szex
2017. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%

Csaj 90 fokos szogbe(vagy kb annyiban) pasi meg hatulrol mintha kutyaba csinalna.

(Probaltuk uh bevalt modazer😊)

2017. dec. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehajtod az ülőkét, és a tetejét, leülsz, mintha székre ülnél, a partner meg beleül az öledbe.
2017. dec. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem éri meg ... Lehet izgatónak tűnik, de sehogy sem tudod kényelmesen megoldani, másokat zavarsz vele és kényelmetlen helyzetbe hozod magad. Nem tudom, hogy mennyire legális, hogy gondolom "nyilvános helynek" számít, ezért akár komolyabb következményei is lehetnek.
2017. dec. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Valóban nyilvános helynek számít a slozi. Ezért is a "neve nyilvános WC". De van az, hogy tombolnak a hormonok. Én bő 40 évvel ezelőtt egy Pestre tartó vonat wécéjében csináltam meg egy csajt, ahogy leírtam.

3-as vagyok

2017. dec. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!