Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha egy fiú "betámad" titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú "betámad" titeket (melegek, bik), hogy mennyire oda van értetek, de 1. még nem ismeritek egymást eléggé, esetleg 2. nem jön be vagy 3. mindkettő eset fennáll, akkor mondanátok neki, hogy "heteró vagyok"?

Figyelt kérdés
Mit írnátok az 1-3. esetekben?

2017. dec. 7. 09:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Egy bi, aki nem akarná, hogy lelepleződjön, mondhatja ilyen szituációban, hogy "heteró vagyok"?
2017. dec. 7. 09:49
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En nem vagyok a hazugsag hive. Ha nem jon be vagy tul tapados azt kozlom vele. 24/F
2017. dec. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tapintatosan visszautasítom.

Ez a legkorrektebb megoldás.

Én nem igazán tudnék a szemébe hazudni, főleg úgy hogy ez további problémákat vethet fel.

2017. dec. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Elmondanám őszintén:


"Igen, meleg vagyok. De sajnálom, nem jössz be/nem ismerlek eléggé."

2017. dec. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám, hogy hetero vagyok, de igyekeznék lepattintani. Esetleg, ha csak az taszít, hogy ismeretlen, meghívnám egy italra, és beszélgetnék vele, hogy kiderüljön, mégis jó lenne vele.
2017. dec. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lacás1976 ***** válasza:
81%
Hali nincs azzal baj ha valaki nem jön be. Nem tetszhet mindenki mindenkinek ilyenkor nem azt kel hazudni hogy heteró vagy hanem finoman megmondani az igazat. Én azt szoktam mondani: bocsi de másmilyen fiút keresek esetleg még meg is indokolom miért és ennyi. Ha meg nem az igazi de elfogadhatóan néz ki elvittem egy menetre :)
2017. dec. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem én akarom ezt mondani másnak. Egy fiú mondta nekem, aki amúgy nagyon elfogadó a melegekkel, meleg barátai is vannak és eléggé metrosexuális stílusa van, ezért azt hittem, hogy meleg. Csak az érdekelt volna, hogy ha mégis van benne valami meleg "hajtóerő", akkor hazudná-e azt nekem, hogy heteró, de akkor gondolom ezek szerint nem, és akkor tényleg heteró lehet, mert ti mind megmondanátok az igazat...
2017. dec. 8. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!