Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi a véleményetek a BDSM-röl?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mia77 kérdése:

Mi a véleményetek a BDSM-röl? Vannak tapasztalaitok, esetleg tanácsaitok mit érdemes kipróbálni? Mennyire vagytok beválalósak e téren? (Submisive lány 20). 😊😊

Figyelt kérdés

2017. dec. 15. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Velem mindent 34F 😉
2017. dec. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

mindent, amihez kedved van

legyen menekülőszó

érett férfival legyél ilyen viszonyban


:)


40/F

2017. dec. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nincs tapasztalatod a BDSM-ben, érdemes a pároddal közösen áttanulmányozni ezt a listát: [link]

Jelöljétek be, ki mire vágyik és mik a tabuk számotokra. Amire mindketten vágytok, kezdjétek azzal. Utána beszélgessetek, jelezd, mi az amit nagyon élvezel és mi az ami sok volt.

Egy nagyon jó blog sok hasznos tanáccsal: domina.blog.hu

Egy szintén sub lány.

2017. dec. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelő partnerrel igen élvezetes tud lenni.

Viszont azt tapasztaltam, hogy sokan nem is igazán szub-ok aki annak vallja magát.

A másik félről viszont nagyon sok dom-nak vallott személy csak az erőszakos énjét próbálja így kiélni. Pedig ennek nem erről kell szólnia.

Egy jó dom odafigyel a szubjára attól függően, hogy milyen a kapcsolatuk mást és mást vár el és nyújt is.

Jó jelen esetben a szexről van szó valószínűleg, és ott is így van, ha egy dom jó akkor a fájdalom és a kéj az élvezet egy cipőben járnak és ha jól csinálja amit csinál,(amihez nem feltétlenül kell fizikai fájdalmat okoznia) akkor a szub is igazán ki tud teljesedni.

Vélemény után jöjjön a tanács is, első körben olyannal próbáld ki aki tudja is mit csinál és nem úgy gondolja, hogy egy domnak az a dolga, hogy szinte megerőszakol majd azt mondja, hogy csak ennyit érdemelsz. Mert van ilyen is...

Bevállalós vagyok és kreatív is, mert egy domnak ezek kellenek.

27F

2017. dec. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Már a kérdésért is péniszpofon járna. 😊
2017. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hali! Én szeretem, hát, főleg a bondage részt gyakorlom, azon belül is a keletit/shibarit.

Szerintem eleinte olvasgass utána nyugodtan, nézd meg mi érdekelne, és kezdj lassan. Van időd, szóval hagyd hogy kialakuljon az elképzelésed arról, hogy mit szeretnél és vársz egy ilyen dologtól.


22/f

2017. dec. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A hozzászólásokat olvasva, vannak nagyon jó tanácsok. Érett pár, utána olvasás, stb. Azért nem árt tisztázni a dom/szub kapcsolat, és a szado/mazo kapcsolat közötti különbségeket is. Azután jöhet, hogy mit akarsz, S mik a határaid?
2017. dec. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint érdeklődöm és rendszeresen gyűjtök információt ebben a témában. Van annyi önismeretem hogy tudom mi izgat fel, mi az amit szívesen kipróbálok és mi az ami nekem tabu.


Volt olyan, hogy egy lánnyal azért nem randiztam mert ő mindenképpen óvodásnak akarta magát tettetni, én nekem meg ez zsigeri ellenérzést vált ki. Ez van, se ő, se én nem fogunk ebben változni, egyszerűen nem illünk össze.


Azt tanácsolnám, hogy első sorban tájékozódj és légy őszinte magaddal. Ha már partner is van a képben, akkor a legtöbben megpróbálnak idomulni, különösen ha a másik fél tapasztaltabb.

Írj listát arról hogy mi az ami neked érdekes, bevállalható és mi az ami nem.


Az alap biztonsági szó ugyebár a közlekedési lámpa színei, ami szerintem itt is jó szolgálatot tesz. A zöld az ami jó, a sárga az hogy légy óvatos, és a piros az a satufék.

Ez szerintem a kezdeti érdeklődéshez is alkalmazható, csak ugye eléletben.


Szerintem a tapasztalatot nagyon sokan felülértékelik. Ez ilyen ki a legény a gáton jellegű kakaskodás, de ami igazán számít, az az hogy a partnerednek legyenek legalább elméleti ismeretei arról hogy mi a biztonságos és mi nem, mi mennyire fáj, és meglegyen a bizalom, a törődés.


Egy tapasztalt dom(ina) lehet hogy egy kezdőnek elsőre sok, túl gyorsan menne, amíg egymás közt két kezdő sokkal nyugodtabban kísérletezhet.


Az persze alap hogy mindkét fél tudja mit csinál. A köteleknél pl. az idegekre nagyon figyelni kell, nem akarod hogy a partnered lebénuljon.


Alapvetően a következőkre figyelj:


-ne bízz olyan subban/bottomban aki azt mondja hogy ő bármit és mindent megtesz. Mindenkinek vannak fizikai, mentális és érzelmi határai, és egy felelősségteljes ember ezeket felvállalja. ha valami izgat, azt mutasd ki, ha nem, azt is. Ha valami abszolúte nem, azt meg nagyon nagyon tisztán és egyértelműen közöld. Bármennyire is fura, de ez az ami a domináns félnek biztonságérzetet ad.


-ne bízz olyan """"dominánsban"""" aki erőszakkal akarja elvenni tőled a vezetést, pl. köszönés helyett elkapja a karodat, vagy bármiféle alárendelt szituációba kényszerít bele kérdezés és az egész fantázia megtárgyalása előtt. Ez az ilyen abúzív, önző gyerekek viselkedése akiket nem érdekli a testi és lelki épséged, csak az hogy élőben is eljátszhassák a csápp-o-rnós animét amire tegnap kiverték.


-mindkettőtöknek tudni kell mik a reális kockázatok, és meg kell tenni mindent hogy bármilyen helyzetben biztonságban legyetek. Pl. ha kötelekkel játszotok, legyen elérhető helyen tompa olló, és figyeljetek arra hogy melyik kötélen van súly, elszorít-e pulzust, stb.


-az utójáték is fontos. bújjatok össze, melegedjetek fel, egyetek valamit. Ez nagyon fontos. Sok fizikai és lelki energiát kivesz mindkettőtökből, és kell a feltöltődés.


-Biztonsági szó. Kell. És nem vagy rossz szub ha használnod kell, azért van mert időnként szükséges.


27 leszbikus lány (mono párkapcsolatban szóval nem kérek lehetőségekről érdeklődő pmeket)

2017. dec. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi válaszokat 😊😊😊😊😊👍👍👍👍
2017. dec. 28. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!