Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, részt vennének biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, részt vennének biszex orgián? Milyennek képzelitek?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen kell nagy létszámra gondolni, akár 4-5 főre is gondolhattok. Izgalmasnak gondoljátok, vagy inkább a hármas a maximum? Akarnátok,hogy a fiúk is foglalkozzanak egymással vagy megelégednétek,ha csak veletek foglalkozna fiú és lány is? Bármit írjatok,ami a téma kapcsán eszetekbe jut és tetszene:]

21/F



2018. jan. 8. 07:29
 1/7 A kérdező kommentje:
*vennétek. Bocsi:)
2018. jan. 8. 07:31
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak lányokkal, két barátnőmmel már voltunk is együtt hármasban. Fiúval csak szólóban tudom elképzelni.
2018. jan. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hát, mivel voltunk már barátnőmmel jónéhányszor Swingerben és ott sokszor az ember egy ágyon szexel más párokkal, a tapasztalat, hogy a lányok nyitottak más lányok felé, kis fogdosás, kis simi, kis csók... más pasik iránt nem igazán, max ha már beszélgettek kicsit vagy nagyon jóképűnek találják. Fiú fiúval nem kezd.
2018. jan. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Fiú-lány többes nem érdekel.Vagy csak lányok,vagy csak fiúk+én, alap hogy egymással is foglalkoznak a fiúk.

20/L

2018. jan. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz mint a #2.
2018. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz mint a #2 meg az #5
2018. jan. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a tisztán leszbikus gruppent próbálnám ki, de erre nem sok esélyt látok, pedig mindig átolvasom az apróhirdetést.
2018. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!