Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex vagyok ha kíváncsiságbó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok ha kíváncsiságból benne lennék egy közös verésbe?

Figyelt kérdés

2018. jan. 17. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
A kérdésed magába foglalja a választ. Ha kiváncsiságból kipróbálsz, vagy ki akarsz próbálni valamit, az nem feltétlen jelenti azt, hogy ez megismétlődik. De ha élvezed és vágysz egy következő alkalomra, akkor az már jelent is valamit. Ez majd akkor dől el, ha már megtörtént a dolog.
2018. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nem minden biszex vonzódik ugyanolyan szinten mindkét nemhez , valószínűleg a lányokhoz sokkal jobban vonzódsz de ha teljes mértékben hetero lennél miért akarnád mással közösen verni?

Én hetero vagyok és nem hogy kíváncsi nem vagyok erre, de kifejezetten zavarna egy másik pasi.

2018. jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy biszex vagy-e, de ha igen, akkor se azért, mert kíváncsiságból kipróbálnád, milyen lehet valakivel közösen kiverni.

Lehetsz kíváncsi és lehetsz biszex. Egyébként nem tudom, mekkora jelentősége van annak, vagy egyáltalán van-e jelentősége, hogy milyen fedőszóval látunk e valakit. Amíg nem a Hősök terén csinálja, hanem egy zárt helyen, addig nem tök mindegy, hogy hetero vagy biszexuláis?

2018. jan. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
*látunk el
2018. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

#2-es mondandóját kiegészítve ajánlom figyelmedbe a Kinsey-skálát.


Egyébként igen, ha izgat, hogy más férfi élvez melletted, ha felizgulsz a látványra, akkor van biszex hajlamod.

Én mondjuk biszex vagyok és rendesen szexelek is pasikkal, de soha nem izgatott a közös farokverés :-D Ha már farkak kerülnek elő, akkor sokkal jobbat is lehet ott csinálni, mint verni :-D

2018. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Emberek! NINCS!!!! kíváncsi biszex. Aki a saját nemére kíváncsi az biszex és pont. Lehet ragozni, hogy kicsit van csak hajlama, közepesen vagy nagyon, de a lényeg ugyanaz. Tök mindegy ki hogy csomagolja, aki a saját neméhez is vonzódik, nem heteró és pont.

Ugyanígy nincs se kíváncsi szívsebész, se kíváncsi pedofil.

2018. jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Aki nem biszexuális, az már ettől a gondolattól is rosszul lenne. Mint lehetőség sem merül fel benne, nem hogy kipróbálni csak azért mert kíváncsi.
2018. jan. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Próbáld ki mert ezt így megmondani nem lehet :D


Hiába érdekel egy másik farok ha ott tetthelyben elhányod magad, és soha többet nem érdekel a dolog, akkor "megmenekültél" és hetero vagy.


Ha már megfogtad, szó szerint rezeg a léc és ha képes vagy kicsapni onnantól már lehetsz bi.


Az én álláspontom az hogy ha többet ezután mégse foglalkoztat a dolog és csak azért csináltad végig mert "ha már összejöttetek ne vesszen kárba az idő" sztem ez még egy utolsó lehetőség hogy hetero maradj.


Ha rendszerbe csinálod de közben a csajok is érdekelnek és azokkal is csinálod akkor bi vagy. Ha ezután teljesen abbahagyod és csak csajokkal foglalkozol akkor hetero leszel. Olyan verzió is lehet hogy csak a farok, ekkor viszont homo a végeredmény.


Ezzel el is érkeztünk ahhoz a törvényszerűséghez hogy a szexuális érdeklődésed évek alatt változhat, amit egyébként a wiki is leír.


Hogyan kezdj neki? Elég hosszú folyamat kellene akár csak egy közös farokveréshez. Akárkivel is hozod össze azt sok idő múlva célszerű, nem "már tagnap ki kellett volna csapni" elvek alapján. Előre meg kell tervezni a partnerrel ha találkoztok mi lesz, nehogy valakit meglepetés érjen. Tetthelyen lehet egy kis szórás, de az a jó ha fokozatosan bontakoznak ki a dolgok, nem egyből a közepébe. Persze ezt betartani is illenék :D

2018. márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!