Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex nők! Köztetek is van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex nők! Köztetek is van, aki boldog házasságban él, mégis más, esetleg fiatal lányokkal keres egy kis kiegészítő szórakozást?

Figyelt kérdés
2018. febr. 14. 06:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Exem biszex volt a kis Drága. Néha voltak kaladnjai fiatal lányokkal, utána mintha kicserélték voltna, megújult, tele energiával, az ágyban meg egy hurrikán volt. Tudtam róla mert utána szex közben elmesélt minden részletet. Őrült izgató volt.
2018. febr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem boldog a házasságom, pont azért csalom a férjem (korombeli) nőkkel is.

35/N

2018. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Házas vagyok, olykor szexelek nőkkel is. Igénylem néha, férjem tud róla. A házasságunk tökéletes.

27

2018. febr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én nem tudnám megtenni a férjemmel, pedig nagyon vagyok rá.

28/N

2018. febr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. *nagyon vágyok rá

csak elírtam :)

2018. febr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Előző!

lelkiismeret-furdalásod lenne, ha megtennéd?

2018. febr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 Igen. Úgy érzem, hogy fájdalmat okoznék neki, és ezért nem is próbáltam engedni az ilyen vágyaimnak.
2018. febr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tehát ez egy gyakori biszex probléma. Akkor lehetne mondani, hogy a szexuális vágy külön férfi és a nő iránti vágyra bomlik, és a szex az egyik nemmel nem elégíti ki a másik nem iránti igényt?
2018. febr. 14. 20:25
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is vágyom rá bár nem fiatal lánykákkal hiszen már 40 vagyok, de nehezen szánom rá magam ismerkedésre.

Életben nem merek, neten a biszex nők 98%-a férfi.

Boldog párkapcsolatban élek, párom "engedné".

2018. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32 éves vagyok, kipróbálnám korombeli nővel, de nem olyannal aki házas. Egyszerűen nem bírom megérteni, hogy ez miért más, mintha más férfival lenne együtt valaki...
2018. febr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!