Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, tényleg nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, tényleg nem járnátok biszex sráccal?

Figyelt kérdés
Úgy tapasztaltam, hogy kimondottan kevés bi lány járna bi sráccal.

2018. febr. 18. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Tévedés,én heteró sráccal nem járnék.Jobban is izgatnak a biszexek,meg a heterók között több az előítéletes,amit nem szeretek.


(Privát nem kelle).

20/L

2018. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
84%

Dehogynem! Mindeb további nélkül! Csak azt jelentené hogy egyel több a közös pontunk. Egyet értek az elsővel, inkább járnék egy bi sráccal. Saját tapasztalataimból beszélve nagyon sok hetero fiú (és lány) előítéletes. Persze nem akarok általánosítani, de sajnos ez a helyzet.

Érdekel amúgy hogy miből gondolod hogy biszex lányok nem járnának biszex sráccal.

18/L

2018. febr. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Nahat en meg nem jarnek biszexel mert azok olyan eloiteletesek a heterokkal szemben....
2018. febr. 19. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos nekem már van barátom jó ideje, de ha újrakezdeném csak és kizárólag biszex férfival jönnék össze, akire nem lennék féltékeny persze. Sokat agyaltam ezen mostanában.


Biszex lány

2018. febr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Én szívesebben járok biszex fiúkkal (illetve lányokkal) pont a gyakran hallott előítéletek miatt. Emellett találkoztam pár hetero sráccal, akik azért akartak járni velem, mert 'simán lehet belőle hármas' vagy szimplán 'dögösnek' találták, hogy voltam már nővel.


Volt már hetero és leszbikus párom is, nem azt mondom, hogy mínusz pont, de a biszex kapcsolataimban mindig jobban megértettük egymást.

2018. febr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem megérett a föld a pusztulásra.
2018. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Én is jobban örülnék egy biszex srácnak, jobban megértjük egymást. 19L
2018. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!