Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok, kinek, mekkora?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, kinek, mekkora?

Figyelt kérdés
És benne lennétek-e, hogy egy srác ápoljon le titeket? Főleg kezdőkre vonatkozik, és arra, hogy hisznek-e abban, hogy a srácok jobban csinálják, mint a csajok? - én eddig két srácnak engedtem, és elég pozitív csalódás volt :)

2018. febr. 18. 20:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

13 cm körül

kipróbálnám, ha szimpatikus az illető


24/f

2018. febr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy itt a 16/4-s mérettel labdába se rúghatok. Szeretem, ha egy férfi leápol, de legjobb, ha az ápolás kölcsönös.
2018. febr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem 14 centi.Mi egy haverommal rendszeresen csináljuk.
2018. márc. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
17 vagyok még csak de önbizalomal tölt el mert 19,5 és mindig megkapom hogy az átlagnál nagyobb enek mindig örülök és bátorit azért ez engem néha szoptatam fiút meg lányt is de csak kiprobáltam maradok viszont a lányoknál inkább nekem jobban bejöt bár kinek mi ...
2019. jún. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

18cm,de én már "régimódi" vagyok,ezért inkább maradnék a teltebb,érettebb nőknél!

Hetero szingli pasi!

2023. okt. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!