Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Sok házas biszex pasi hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok házas biszex pasi hogy elégíti ki meleg vágyait?

Figyelt kérdés

2018. febr. 22. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Az én páromnak már annyi is elég volt, ha beszélhetett róla, nyíltan. Mivel nem lett jelölt, aki tetszett neki ("engedtem" volna, sőt, meg is néztem volna :D ) így nem lett semmi belőle. De ha lenne, hát áldásom reá.

De mostanság már nem is foglalkozik a témával.

2018. febr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Nehezen de azért megoldom
2018. febr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Sajnos nehezen...

Nehéz megfelelő fiatal fiút találni, még itt Budapesten is, akivel lehetne kicsit ....

2018. febr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Falun élek, itt a lehetőségek alulról közelítik a nullát. Ha a megyeszékhelyre beutazok a feleségem nélkül, akkor van némi esélyem egy-egy alkalmi kapcsolatra.
2018. febr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Nehezen, úgy mint az előttem író sorstársam.

És általában szintén nős jöhet számításba, aki nem akar velem együtt élni párkapcsolatban!

2018. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Eddig 3 házas pasival voltam együtt, mindegyik azt mondta, hogy nehéz ügy ez. Diszkréció, megfelelő partner, stb...
2018. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Bevallottam az asszonynak,azóta elég sűrűn előfordul...
2018. febr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Én megengedtem a vőlegényemnek, hogy férfiakkal találkozzon.

25/N

2018. febr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kicsit félre érted, hogy hogyan működik ez. :))
2018. febr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én enyhe bi vagyok. Megoldani nem túl nehéz a fiús szexet, csak sajnos titokban kell megtennem. Jobb lenne hármasban

:)

Beszéltem a feleségemmel az illyes előéletemről és vágyaimról, amivel neki semmi problémája nincs, de sajna Ő mereven elzárkózik a hármasban történő "megvalósítástól". Így néha néha titokban szopatok.

2018. febr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!