Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vajon mást is izgat ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mást is izgat ez?

Figyelt kérdés

A nőket szeretem és szexuális kapcsolatom csak nővel volt.Viszont..

Nálam aludt egy jó barátom és egy kicsit többet ittunk a kelleténél.Mikor zuhanyozni ment,bementem utána pisilési ürüggyel,valószínű hogy nem mertem volna ezt megtenni ha nem iszom bátorra magam.De kíváncsi voltam és nem is jött zavarba.Elintéztem a dolgomat,közben oda pillantottam és tetszett amit láttam.Éjjel kicsit messzebb merészkedtem és bűntudatom van most.Aktusra nem vágyom férfival,szóval nem vagyok meleg.De mégis kicsit érdekelt milyen neki és azóta is,másoké is.

Akit ugyanígy érdekel ez,hogy éli meg?

Hogyan lehet ezzel együtt élni?

És főleg honnan lehet tudni hogy ki az aki hasonló beállítottságú és vannak ilyen vágyai?



2018. febr. 26. 09:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
Titkon minden férfit érdekel, de általában csak azért, hogy összevesse a sajátjával. Ha "tetszett, amit láttál", akkor van egy szar hírem... :/
2018. febr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

Mi volt az a "messzebb merészkedtem " ? Megfogtad neki ?

Mert ha csak megnézted, akkor az egy kíváncsiság, ahogy előttem írták. Összehasonlítás a tiéddel ! De ha szeretnéd megfogni, szeretnéd látni álló esetleg "élvező" helyzetben, akkor van biszex hajlamod !


Ez van nagyon sok férfinek,(kíváncsiság)ettől még nem vagy meleg,sem rossz ember !

2018. febr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

#2 vagyok, folytatom ! Nem válaszoltam a kérdésedre !

Ezzel nyugodtan együtt lehet élni, én is így vagyok. Néha kicsit nehéz eltitkolni a kíváncsiságod, de ez nem fog elmúlni !

Honnan lehet tudni a hasonlót ? Észre fogod venni, ha megvan a szimpátia, és sokszor megnéz egy másik férfi. Főleg a farkadat sasolja ! Fürdőben, strandon, zuhanyzóban, megnézi a csomagot, és rád mosolyog ! Akkor már gondolhatod, hogy miért nézi ! Jó pár alkalommal voltam már így, és nem tévedtem. (részleteket privi-be)

2018. febr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Igen,a messzebb merészkedtem azt jelenti hogy megfogtam neki és tetszett. Ahogyan az élvező helyzet is nagyon tetszene,hát arra sajnos nem került sor.

Nem könnyű ezzel együtt élni,szenvedek tőle hogy felizgat az is ha rá gondolok.

Érdekelne ha nem gond,van kedved beszélni róla,amire céloztál hogy csak priviben..

2018. febr. 26. 10:48
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Rossz olvasni hogy szenvedsz ettől a gondoltattól, pedig semmi rossz nincs benne.
2018. febr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Nincs miért rosszul érezned magad, kérdező, nem vagy egyedül. Ez nem tilos, vagy törvénybe ütköző, nem jár érte börtön, éppen ezért nem kell bűntudatot érezned.

Élvezkedj csak nyuugodtan egy másik férfival ha kíváncsi vagy hogy milyen. Ki kell próbálni.

2018. febr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
valami hasonló velem is volt már és engem is izgat de bűntudatom van ha rá gondolok
2018. febr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
Mikor megfogtad neki, akkor hogyan reagált?
2018. febr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
felállt neki
2018. febr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem vette észre hogy megfogtam neki mert aludt.Vagy csak úgy csinált,nem tudom mert nem hozta szóba.
2018. febr. 26. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!