Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok, szerintetek is szexi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, szerintetek is szexi ha egy fiú feltűri a nadrág szárát és kivillan a bokája? :D Korral pls 20/F

Figyelt kérdés

2018. márc. 2. 15:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem tetszik
2018. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
szerintem nem méltó ff-hoz, persze nem is az én korosztályomra jellemző :) 40F
2018. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nagyon gáz ez az új bokavillantós divat.
2018. márc. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem a szexisségen van itt a hangsúly. :) Inkább hozzátesz a mai divat által kreált összképhez egy feltűrt nadrágszár.


25f

2018. márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ciki ez a divat. A teljes baráti társaságom ezeken röhög, főleg ebben az időben. Nem lehet épelméjű, aki -10 fokokban is kivillantva a bokáját közlekedik, de legalább az orvosoknak lesz munkájuk később is.
2018. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is atomgáz. Eleve nem is néz ki jól, másrészt még egészségtelen is ilyen hidegben. Fölül bunda meg minden, alul meg kilógó boka, hát csak gratulálni tudok hozzá. Komolyan nem értem ki találta ezt ki, mert csöppet se néz ki jól és nem is szexi. Mi a szexi egy kilógó bokában? 29F
2018. márc. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Nagy, Attila válasza:
57%
Homárként nem tudok nyilatkozni, csak férfiként: gáz
2018. márc. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Erre biztos, hogy nem indulok be. Egyáltalán nem szexi, inkább röhejes.

62/F/Bi

2018. márc. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
63%
Röhejes. Főleg ha jó szőrös a lába.
2018. márc. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%
Egy fiú ne mutogassa a bokáját. Ahogy a zokniját se, főleg, ha teljesen elüt az öltözékétől, pl. fekete cipő, fekete nadrág, fehér zokni, és feltűri a nadrágot, hát az nagyon gáz. Meg a dedós mintás zoknik is elég cikik, bár manapság egyre többen menőnek gondolják kivillantani a szivárvány minden színében pompázó zoknijukat. :D
2018. márc. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!