Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok szerettek biszexuálisok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerettek biszexuálisok lenni?

Figyelt kérdés

2018. márc. 5. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Szeretünk.
2018. márc. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mit szerettek benne? (Mit nem?)
2018. márc. 5. 17:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Altalaban igen. Vagyis nem szegyenlem, de neha egy egy homifob kozossegbe igy nem valami jo bekerulni.
2018. márc. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Norela ***** válasza:
83%

Én azt szeretem benne, h ad egyfajta plusz bizsergest a megfelelő (és nem minden!) lány iránt :) mintha szikraznek olyankor, és nem tudhatom biztosan, h az "áldozat" érzékel-e ebből bármit is. Titokzatos lesz a szitu :) meg hát a nyalás sem utolsó szempont.. :D

És pont ezek a negatívumai is, a nyalást leszamitva..

2018. márc. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát őszintén szólva én már gondoltam rá, hogy jobb lenne csak az egyik nemhez vonzódni. Vannak olyan időszakok az életemben, amikor az egyik nem iránt nagyobb az érdeklődésem. Most hogy jó hosszú kapcsolatban vagyok egy sráccal, és éppen nagyon érdekelnek a lányok, hát nem egyszerű élethelyzet, mivel megcsalni nem akarom, és én eleve monogám típus vagyok. Viszont ha meg lánnyal lennék, lehet, hogy két év után a falat kaparnám egy jó dugásért, szóval nem tudom :D

Alaphelyzetben persze, jó biszexnek lenni, mert tök jó, hogy mindkét nemben meg tudom látni a szépet, de ezek a szituk akkor sem túl hálásak.


25/B/N

2018. márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek. Jó érzés amikor kinézek egy lányt és nem tudom hogy milyen beállítottságú és izgalmas így próbálkozni. Emellett jó hogy több a választási lehetőségem mert nem korlátozódok le csak fiúkra. És az élvezet amit a nyalás ad sem egy elhanyagolható tényező. Persze ott a rossz oldala hogy ha kapcsolatban lennék egy fiúval akkor is kívánnám néha lánnyal és nemtudom ehhez hogyan viszonyulna egy fiú de ha nem örülne neki akkor tuti hiányozna. 23/L
2018. márc. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor jó, de van amikor nem. Talán engem is a kettősség zavar, hogy egyszer azt kívánom, hogy bár jót kufircolnék egy pasival, másnap viszont egy gyengéd, romantikus szexre vágyom egy törékeny nővel. Nem egyszerű így szingliként sem, de párkapcsolatban ez különösen őrjítő.
2018. márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Látom a biszex lányok picit félnek a leszbikus lányoktól ami elég vicces számomra :) én voltam már biszex lányokkal , nem harapok, de a szabályokat le kell fektetni amondó vagyok :)

leszbikusnak vallom magam, de pasival is szokott lenni szexuális élményem mivel sokszor nincs csajom szóval leszbi /bi vagyok, elég bonyolult ez is és pasiba nem tudok szerelmes lenni :) lányok között pedig nagyon válogatós vagyok 2 csajom volt eddig és megannyi kaland, de pasival nem tudok fel évnél tovább járni mert hiányzik valami.

24 L

2018. márc. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nos, őszintèn szólva enge is zavar egy kicsit ez a kettőség. Hogy ha kapcsolatban lennék, mi lenne ha hiányozna a másik nem. Tekintve hogy monogám vagyok. És nem tudom, hogy ha pl. szeretném az aktuális férfi páromat, ő pedig megengedné, hogy nőhöz is eljárjak, akkor kibírná-e a lelkiismeretem..Ez az egyik. A másik pedig a gyerek téma a másik oldalról. Nem tudom hogy ha nőt választanék hosszabb távra, akkor nem-e hiányozna az a tudat, hogy mindkettő szülő vérszerinti..

Nekem ez a véleményem.

19/bi

2018. márc. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!