Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Honnan tudhatom h biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom h biszexuális vagy leszbikus vagyok? Egyszerűen hallgatni kell a belső sugallatra?

Figyelt kérdés

2018. márc. 6. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Melyik nemet kívánod szexuálisan.
2018. márc. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt érzed.

HA nem tudsz választani, és mindkettő kell, vagy hol csak az egyik aztán hol csak a másik akkor bi vagy.

Ha leszbi lennél, csak a nők vonznának, és ennek teljesen tisztán a tudatában lennél.

2018. márc. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
El tudod képzelni férfival is a kapcsolatot, vagy csak a társadalmi normák miatt érdekelnek? Egy ideig én is azt mondtam, hogy biszex vagyok, mert nem volt tapasztalatom egyik nemmel sem, és úgy voltam vele, hogy pl a családom is szívesebben hallaná azt, hogy mindkét nem vonz, és van esély arra hogy átlagos hetero kapcsolatban fogok élni. Aztán összejöttem egy lánnyal, és egyértelművé vált számomra, hogy csak egy lány mellett tudom elképzelni az életem, és a férfiak nem is vonzottak igazán soha.
2018. márc. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!