Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi az a shemale?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a shemale?

Figyelt kérdés

2018. márc. 9. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Olyan csaj, akinek farka van.
2018. márc. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Micsoda???
2018. márc. 9. 17:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Háthát majdnem, a shemale az egy olyan férfi, aki nővé műtötte magát, transznemű.
2018. márc. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
akkor hogy hívják azt amit az első leírt
2018. márc. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
#4 sehogy, ilyen nincs valóságban. Csak a transzneműnél amikor nővé műtteti magát a férfi, megszokták hagyni az alap nemiszervet. De ennél többet nem tudok.
2018. márc. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%

A shemale,az biológiailag férfi,csak az arcát plasztikáztatja át nőiesebbé,illetve szilikon csöcsöket rakat.

A farka megmarad.

Tehát egy full bu zi,aki nőként viselkedik.

2018. márc. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

6


Ezt én sem értem. Oké tegyük fel van olyan, hogy valaki lélekben nő, de férfi testbe születik. Rendben, akkor operáltassa át magát és legyen nő. De mi ez, hogy a farkát meghagyja?! Mert ez fix hogy se nem férfi, se nem nő. Remélem nincs olyan hogy valaki nőként van bejegyezve, de a farok még ott a lába közt.

Döntse el mit akar

2018. márc. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 Nagy eséllyel szeretné, csak egy ilyen műtét nagyon kockázatos és költséges. Magyarországon meg ha jól tudom nagyon nehéz megszerezni a hozzá szükséges iratokat, nemiszerv átalakítást azok nélkül nem csinálnak.
2018. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Azerintem meg pont fordítva. Ha valaki nővé operáltatja magát az transzi,és ha betudja bizonyítani hogy ő nőnek érzi magát úgy tudom hogy alanyi jogon jár aműtét. Szerintem inkább női teatbenférfi,és épp ezért a szép női arc,csak átt operáltatja magát alul.
2018. márc. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Olyan férfi, aki az alávetett szerepet részesíti előnyben a szexuális életében (női szerep), gyakran kacéran viselkedik, keresi a szigorúan anális szexuális élvezeteket, és másodlagos nemi tulajdonságait megváltoztatja, hogy akár heteró férfiakat is ágyba tudjon csábítani. Péniszük többnyire megmarad, de félimpotens állapotba kényszerítik magukat azáltal, hogy az erekciót ellehetetlenítik. A farkukat nem használják élvezkedésre.
2018. márc. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!