Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mitcsináljal ha nagyon szopnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisbi16 kérdése:

Mitcsináljal ha nagyon szopnék de nem birom meg csalni a feleségem?

Figyelt kérdés
magyarul ugy nem tudom hogy én keressek párt de lehet ha adodna valaki akinek én tetszenék meg (fiu) akkor bele mennék csak alkalmiba. mit tegyek?

2018. márc. 19. 00:18
 1/6 anonim válasza:
83%
Beszélj a feleségeddel, hogy esetleg egy 3asba nem lenne e benne amiben ezt kitudnád élni.
2018. márc. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Miért nem beszélsz a feleségeddel?


Nekem elmondta a férjem,hogy ilyen vágyai vannak, megbeszéltük a dolgot és megkapta az engedélyem,hogy találkozgathat fiúkkal.

Én nem veszem megcsalásnak,míg nem nővel fekszik le.

26/N

2018. márc. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó, egy kincs vagy :)

És követendő példa :)


30F bi

2018. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Tényleg van ilyen feleség?!


Most már írígy vagyok.

2018. márc. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
A feleségeddel kellene ezt megbeszélned. Amennyiben nemet mond, akkor, mert nem szeretnéd megcsalni, felejtsd el! Esetleg a hármas jöhet még szóba, de ez is a feleségedtől függ, és nem biztos, hogy azonnal sikerül. Nekem évek hosszú munkájával sikerült rábeszélnem a feleségemet a hármasra. Utólag azt mondom, megérte a befektetett energia.
2018. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
én is elmondtam a barátnőmnek. arról ugyan szó sem lehetett, hogy más férfivel (és ezt amúgy jogosnak érzem), de abba belement, hogy kipróbáljuk felcsatolhatóval. és abba is belement, hogy előbb-utóbb összehozunk egy hármast :)
2018. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!