Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Érdemesebb titkolni barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemesebb titkolni barátnő és úgy általában lányok elől, ha biszex férfi vagyok?

Figyelt kérdés

Megcsalni kapcsolatban nem csaltam senkit, se más punciba, se seggbe nem raktam soha a farkam.


Viszont ez olyan dolog, ami azt látom hogy sok nőnek kizáró ok. Most hogy harmadának, felének vagy kétharmadának azt nem tudom, de soknak és nem akarom hogy egy lány emiatt utasítson el. Eddig is titkoltam, most csak megerősítést keresek hogy jól csinálom-e ezt vagy nem.


24/f, bi, aktív


2018. márc. 27. 11:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem titkoltam. Ha titkolnám, egyszer úgy is lebuknék. Ezért engem nem utasított senki sem vissza.
2018. márc. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Diavolino44 ***** válasza:
71%
En a helyedbe titkolnam, addig a pontig, amikor ugy erzed, ezzel a novel tobbet kepzelsz el, s nem fogja nala kicsapni a biztositekot. Mivel szerintem is igazad van, soknal kicsapja.
2018. márc. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A kettesnek részben igaza van. Viszont én inkább nem titkolnám. Mi értelme van annak, ha ismerkedéskor nem saját magadat, a biszex énedet ismeri meg? Mi jó abban ha titkolod? Engem nem zavarna amúgy, ha a pasim biszex lenne. 21L
2018. márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az a csaj aki emiatt elutasít az nem a te csajod. Neked olyan csaj kell aki elfogadja azt hogy bi vagy és néha farkas napot tartasz. Cserébe te is elfogadod a bi hajlamait mert 90% hogy bi csajod lesz.


Persze eltitkolhatod aztán lehetőleg házasságkötés valamint a gyerekvállalás és néhány év eltelte után jöhet a kérdés GYK-ra: "családos vagyok de vonzódom a fiúkhoz is, mit tegyek?"


Ezt megelőzendő már az ismerkedési szakaszban, ahol még nincs (akkora :D) tét kitárulkozol és ha ez nem gond akkor nyertél, ha gond akkor van másik. Ezt lehetőségekhez mérten még az első randi előtt érdemes meglépni.


30f bi

2018. márc. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


3-4: De ezt nem értem, aki heteró és úgy van kapcsolatban annak más a megcsalás, mint aki biszex és úgy van kapcsolatban?


Ha házas vagyok és vonzódom a fiúkhoz az valamitől nektek jobb/elfogadhatóbb, mintha házas vagyok és vonzódom más nőkhöz?

2018. márc. 27. 13:30
 6/13 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Nekem nem egészen. Ha megcsalod, tökmindegy hogy férfival vagy nővel. Mással voltál, nem vele, pont. Engem az a része nem zavarna, hovy férfiakkal is volt előttem a pasim, meg hogy megnézi a férfiakat is. De megcsalni egyikkel se csaljon meg.
2018. márc. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bi nő vagyok, nálam sose volt kizáró ok. De azt tapasztalom, hogy nők részéről 99%-ban kizáró. Én a helyedben nem mondanám el. Nekem is abszurd, hogy ez kizáró ok.
2018. márc. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de én azt tanácsolom, hogy ne úgy kezd az ismerkedést, hogy szia biszex vagyok, ez zavar téged? :D

Hanem ismerd ki előbb a másikat, milyen a személyisége, milyen a gondolkodása, könnyen elítél-e másokat és esetleg 1x-2x hozd fel a homoszexualitást vagy a biszexséget, mint beszédtémát és a megnyilvánulásából tudni fogod, hogy elfogadó-e vagy sem.

2018. márc. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát igen kedves kérdező a biszex egy kicsit kacifántos kategória, mert nem mindig egyértelmű hogy most balra vagy jobbra :D


Mindazonáltal én azt gondolom hogy ha eleve bi a párod is, akkor talán megértőbb lehet. Elég csak körbenézni itt GYK-n hányan próbálnának egy kis extrát de mi lesz ha a barátnő, feleség, család megtudja.


Azonban még is előfordul olyan hogy a csajosnak megengedi a férje, vagy a pasinak a felesége hogy egy-kétszer kalandozzon a saját nemével. Ez nem azt jelenti hogy ahány menet annyi új partner, hanem mindig ugyanazzal. Ha ezt gondosan át tudjátok beszélni és teljes a beleegyezés akkor sztem nem megcsalás.


Megcsalás akkor van ha mindez titokban történik. Ezért kell kitárulkozni mielőbb, mert ha úgy érzem hogy ez a hajlamom később is jelen lesz, inkább keresek még pár hónapig vagy félévig is akár olyan csajt aki benne van az ilyesmiben, mint találjak egy "másik" ugyanolyan jót, de ha meghallja azt hogy bi vagyok akkor lehet hogy záróra, vagy ha elfogadja is de nem tudok marokmarcsázni mással mert az éppen kizáró ok.


Ezért én már alkalomhoz illően kitárulkozok: például ha a csetelésben felmerül egy szex témakör mert volt már olyan nap is, akkor néhány mondattal el lehet jutni a perverzebb gondolatokhoz és ott már belefér a biszex hajlam is. Nem feltétlen túl nagy tartomány ez de arra bőven elég hogy leszűrd a csajos hajlamait is az iromány alapján, amiből kitalálhatod hogy téged úgy is elfogad e vagy sem.


Engem már fogadtak el így :) Nem tudom még hogy más farkát foghatnám e ha arról van szó de a jelek biztatóak annál a partnernél akivel még csak csetelünk, de még nem randiztunk :)

2018. márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem érdemes.Aki szeret így is szeret.Én pl.összejönnék biszex pasival,da az zavarna hogy x hónapig titkolózott előttem.Nem a titok tartalma a lényeg,hanem hogy titkolózott.És nyílván ha tiszta lappal játszol biztos olyan nővel jössz össze aki elfogad,míg ha titkolózol belefuthatsz egy homofóbba.Vedd elejét a balhéknak.

25/N

2018. márc. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!