Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, szerintetek az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek az a srác, akit kisebb szerszámmal áldott meg az ég, nagyobb eséllyel lesz passzív biszex vagy sissy?

Figyelt kérdés

2018. márc. 29. 16:45
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
A valószínűség nem kizárólagosságot jelent.😃
2018. márc. 29. 17:28
 12/24 anonim ***** válasza:
67%

Ha van biszex hajlamod kérdező,az azt jelenti,hogy eddig is volt.

És nekem ne mondja senki,hogy aki "férfi" létére tangában,meg magassarkúban flangál és élvezi,az full hetero.

2018. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem ezt miért a lányoktól kérdezed, lányoknak mi köze ehhez?
2018. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
92%
na megint előrukkoltál egy értelmes kérdéssel:D
2018. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
62%

Az én farkam átlagon aluli (13 cm) és nekem teljesen természetes h passzív vagyok, és az eddigi kapcsolataimban fel sem merült h én legyek az aktív.

Lehet h ez a beállítottság de valahogy úgy érzem a lelkemnek is jobb úgy, ha kisebb farokkal én sz . pok.

Lehet h a cross-dressing hajlamom is innen ered.


De sztem lányokat hiába kérdezel erről!

2018. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért függne ez össze bármivel is? Sose értettem, mit kattognak ennyit egyesek a farkuk méretén. Nem tökmindegy, mekkora? Úgyis nagyobb, mint a lánynak. Amíg a célnak megfelel, addig simán jó.
2018. márc. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Légy szíves, áruld már el, mi az a sissy? Ahogy a #10-nek, nekem sincs halvány lila segédfingom se róla. Ha azt hallom, hogy Sissy, nekem is csak Erzsébet királyné, "osztrák-magyar nőci", és egy áruházlánc saját márkás tejterméke jut eszembe.

Amúgy a farok méretnek kevés köze van ahhoz, hogy valaki biszexként aktív, vagy passzív. Ez inkább személyiségfüggő. Találkoztam már nagy farkú sráccal, aki teljesen passzív volt, és kis mérettel rendelkezővel is, aki aktív volt.

2018. márc. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kicsi a szerszámom, de pasikkal passzív vagyok. Nem hinném, hogy szorosan összefüggene.
2018. ápr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

17cm es farokkal uni vagyok,na ezt kategorizáld!


Mi a fene az a sissy?

2018. ápr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, soha nem tudjuk meg, mi az a sissy. Már többen kérdeztük, de válasz nincs rá. Elkönyvelem, hülyén halok meg, mert nem tudom, mi az a sissy. :)
2018. ápr. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!