Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi fiúk érdemes kipróbálni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi fiúk érdemes kipróbálni az anális ujjazást esetleg bármilyen műpéniszt? El lehet tőle menni? Akár a saját ujjamtól is?

Figyelt kérdés
24F kezdő fiú

2018. ápr. 6. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbáld, és meglátod! :)
2018. ápr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, hogy érdemes,vagy nem. Kipróbálod és meglátod neked mi a jó. Én az ujjazást nagyon kedvelem, attól magától nem megyek el, viszont ha verem és a másik kezemmel ujjazom magam, az úgy nagyon jó.A műpéniszt nem szeretem,de kinek hogy...
2018. ápr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2es használsz síkosítót vagy a nyál is megteszi?
2018. ápr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az ujjamtól még nem sikerült elmennem, kell hozzá a kézihajtány. A műkukitól viszont szinte minden alkalommal. Nagyon jó érzés, ettől csak az jobb, ha egy igazitól megyek el.

Mielőtt valaki megkérdezné, nem használok sikosítót, elég ha jól benyálazom azt, ami épp belém hatol.

2018. ápr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni, mindenkinél másként megy az ilyen. Én ha ujjazom magam, annyitól nem szoktam elmenni, de egy műbroki vagy egy valódi elég jól rásegít mindig, volt már nem egyszer, hogy elélveztem, mikor dugtak, pedig hozzá se nyúltam a farkamhoz. :)
2018. ápr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez miért kell melegnek vagy bi-nek lenni?

Én nem vagyok egyik sem, full hetero vagyok, de már párszor én is próbáltam a popsimmal játszani...

Mondjuk engem főleg a prosztatás orgazmus érdekelt volna, de eddig még csak egyszer sikerült messziről a közelébe jutni, de nem értem el és azóta addig se sikerült még... :|

2018. ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én az ujjazást nem szeretem, de egy dildótól el tudok menni kéz nélkül is. Szerintem érdemes venni egyet

22/F

2018. ápr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ujjazás kevésbé kellemes, mint egy dildó :) Mindenképp érdemes kipróbálni, aztán szerintem rászoksz de te majd eldöntöd ;) Én nem mentem még el tőle de nagyn nagy élvezetet ad. 22 f
2018. ápr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 szotam válasza:
Ez mindig más.
2018. máj. 30. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ujjazástól már sikerült elélveznem
2018. szept. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!