Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez perverz dolognak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez perverz dolognak számít?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, és biszexnek érzem magam. Nagyon szeretném kipróbálni egy fiúval az orált és a prosztata masszázst. Érdekes, egyébként a fiúk önmagába nem vonzanak, csak a pénisz szájjal való kielégítése, illetve a prosztata masszázs ujjal! És nem seggbe kukival! Meg még az, hogy az illető spermáját lenyelni. Szerintetek ez perverz, illetve erre baráti körből, hogy találhatok rá vevőt?!


Előre is köszönöm a segítséget!

Privátot nem kérek!



2018. ápr. 27. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy peverz lenne,mivel biszex vag. Aki pedig vonzódik pasihoz az csinál ilyet. Barát körből nagon nehéz,főlg ha előttük "csak" hetero vagy. :) 21/f/b
2018. ápr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem számít perverz dolognak, de azt én is furcsának találom, hogy itt kérdezed meg, hogyan lehetne a barátaid közül partnert találni. Úgy gondolod, mi ismerjük a barátaidat?!
2018. ápr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Többen így vagyunk úgy látom, én is gondolkodtam rajta hogy baráti társaságból lehetne-e partner hozzá arra jutottam sajnos hogy annyira nem. Egyelőre nem tudom hogy lehetne rá egy partner, neked sok sikert kívánok kedves kérdező, szerintem nincs benne semmi perverz.
2018. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy nem találok korombelit.20/F
2018. ápr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi perverz nincs ebben, egyszerűen biszex vagy. Nehéz partnert találni, mert a baráti körödben nem ez az ismert oldalad. Ha vidéken élsz, és főleg nem megyeszékhelyen, akkor leginkább a meleg társkereső oldalak maradnak, annak ellenére, hogy én a személyes ismerkedést részesítem előnyben.
2018. ápr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha amit leírtál az perverz dolog lenne, akkor én lennék a legperverzebb a világon.
2018. ápr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bidombi ***** válasza:
83%
szia szivesen beavatlak pervi témában számithatsz rám.. testileg lekileg.. irjál hol lax méreteid?szép napot
2018. ápr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!