Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan kezeljem a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a szexuális iranyultsagom?

Figyelt kérdés

12-13 éves korom óta érzem, hogy a nők vonzanak. Ezt abból gondolom, hogy mindig megneztem a nők idomait, főleg a melluket és éreztem, hogy engem ez beindit, míg a férfiak teste kevésbé. Viszont férfiakhoz ugyanúgy tudok vonzodni, legalábbis eddig vonzodtam, meg tudtam azt mondani egy fiúra, hogy helyes stb.. Bár a fiúk teste kevésbé vonz mint a nőké. Úgy érzem nőbe nem tudnék szerelmes lenni, férfiba azonban igen, de a női test meg izgatobb nekem. Szóval totálisan össze vagyok zavarodva. Abba meg könnyebben bele tudnék nyugodni, ha biszexuális lennék, mert akkor ott van az, hogy a férfiak is bejonnek. Ha viszont leszbikus vagyok azt sosem tudnám elfogadni, főleg, hogy keresztény családból származom, és ennek értelmében bűnnek számít a homoszexualitás.


Akinek vannak hasonló érzései, vagy gondolatai ossza meg velem, vagy aki tud segíteni hogyan kezeljem ezt az egészet magamban...


2018. máj. 25. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Unom már ezt a sok b.u.z.i. keresztény f.a.s.z.s.á.g.ot....


És akkor mi van? Keresztre fog feszíteni a családod? Vagy a nemlétező istened? Mit gondolsz ha az istened leszbikusnak teremtett akkor örök kárhozatra ítél? Nem gondolod hogy ebben semmi logika nincs? akkor nem teremtett volna ilyenre...


Amúgy meg te halál messze vagy a leszbikustól....-.-"


Biszex vagy, de inkább csak azt hiszed menő melegnek lenni ezért már bebeszéled magadnak hogy nőt akarsz magadnak...


Hidd el, egy k.u.r.v.a. nagy szívás leszbikusnak és melegnek lenni, nem akkora buli mint ahogy itt egy két divatleszbi meg divatmeleg gondolja....

2018. máj. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát foggalmam sincsen miből jött le neked az, hogy én "divatból" örülnék ha az lennék pont ellenkezőleg, a kérdésemben a hangsúly pont azon van, hogy NEM akarok az lenni, mert egy konzervatív nevelés miatt lesz igazán szívás annak lenni mikor nemtudod magad elfogadni, megvaltoztatni, és a közösség amibe jársz el is ítél miatta.
2018. máj. 25. 00:24
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Akkor a közösséggel van baj, nem veled.

Azért a legtöbben erre rájönnek mikor kikerülnek az iskolapadból...

Tinédzser korban fontos csak hogy mit gondolnak rólad mások, utána rájössz hogy ez a te életed, nem másé, a te utad, a te érzéseid, nem lesz több életed, ezt kell úgy csinálnod hogy boldog légy. És a boldogság nem azt jelenti hogy megfelelsz másoknak, hanem hogy azt csinálod amit te akarsz csinálni.


Az én apám és az ő családja (testvérei, unokatestvéreim, mamám...) is homofóbok, aztán hova szrjak tőlük? Ezzel csak azt érték el, hogy nem azért szeretnek aki vagyok, hanem akit ők elképzelnek. Csak nem hagyom hogy az egyetlen életemet valaki elb.ssza....

2018. máj. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Egyszerű: érzelmileg a pasik vonzanak, testileg a nők. Ha abból indulunk ki, hogy a női test még a nők túlnyomó többsége szerint is vonzóbb, akkor ez nem is túl meglepő. Ezt a keresztény bűnt meg inkább hagyjuk: Isten most épp a pedofil papok büntetésével van elfoglalva, nem veled... :)
2018. máj. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Esetleg a vajon ki kellhet Kinzi hülyeség mellett, volt már valami próbálkozás? Nőkkel, férfiakkal vagy akármi?

Vagy most ott ülsz teljesen szűzen, és még azt sem tudod vajon melyikkel próbáld.

2018. máj. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem voltam még senkivel
2018. máj. 25. 00:48
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonlò cipőben járok,csak az én családom abszolút nem vallásos,anyám a homoszexualitást betegségnek tartja,de őszintén szólva:halvány lila pukkom nincs hogy akkor én most pontosan kit/mit akarok/szeretnék,kihez vonzódom stb...totál össze vagyok zavarodva

Ettől függetlenül sztem éld úgy az életed ahogy jólesik. Ha biszexuális vagy,akkor úgy,ha homoszexuális,akkor meg úgy.

2018. máj. 25. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amugy sem a barátaid/családod szeme láttára fogsz szexelni. Mi közük hozzá hogy mit csinálsz az ágyban ? Max nem mondod el nekik. Ha ennyire prűdek.
2018. máj. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!