Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiatal biszex lányok, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal biszex lányok, ti teljesen elfogadjátok, hogy biszexek vagytok?

Figyelt kérdés

18-25 éves korosztályra gondolok, belegondoltok, hogy ha megállapodtok akkor a partner milyen nemű lesz?

25 éves nő vagyok aki hasonló szituban van.


2018. máj. 30. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

23 vagyok és már igen. 13 éves korom óta nézegetek nőket és férfiakat is, de 19 éves koromig nem vallottam be maganak sem.

Most már viszont büszke vagyok rá.

biztos, hogy férfi lesz a párom, de tuti be fogunk venni nőket hármasozni, és kegyetlenül ki fogom őket nyalni.

2018. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Régóta elfogadom. Nő lesz a párom, férfit biztosan nem tudnék szeretni,mind hímsoviniszta és felszínes.

21/L

2018. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Kifejezetten örülök neki. Sokkal jobb nővel a ...minden mint pasival.
2018. máj. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kettes azért durva, hogy ismersz több milliárs férfit, hogy ezt így kitudod jelenteni -.-


Mindenki másnak köszönöm a választ :)

2018. máj. 30. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Elfogadom. A stabil párom mindig férfi, a kilengés pedig csak nő, de ez ritkán van.
2018. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!