Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hetero srácok időnként megnézn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero srácok időnként megnéznek. Ők látens biszexek, vagy mi?

Figyelt kérdés

Nem egy pasi nézett meg pl gimiben, akikről úgy tudtam, heterok. Volt pár srác, akik hosszan néztek a szemembe, néha furán viselkedtek, mintha zavarba lennének, de rajtam kívül más sráccal nem viselkedtek így tudtommal.

Nekem kissé androgűn kinézetem van, állítólag szép vöröses ajkakkal, a szemeim meg nagyok és erősen zöldek, de egyértelműen a pasi oldalán vagyok a spektrumnak. Volt olyan srác, aki megemlítette, hogy nem érti, miért vagyok ilyen visszahúzódó, mivel simán megkaphatnám akármelyik csajt(bár nekem nem akármelyik és nem csaj kell :P), de ő sose bámulta az arcomat, vagy más olyan srác, aki megemlítette, hogy irígy az arcvonásaimra stb.(Bár nem értem, miért ennyire fontos mindenkinek a külső. Nem ettől lesz valaki jó ember...)

Konkrétan két olyan hetero srác is volt, akik nem egyszer leültek mellém és csak bámultak rám, még miután rájuk néztem is. Volt, hogy kb 10 másodperces szemezés után megkérdeztem, hogy mit néz, erre annyit mondott, hogy semmit és elmosolyodott, vagy hülyeségből rákacsintottam, majd visszakacsintott és elpirult...De neki csaja van és mindig is csajokat "fűzögetett", ahogyan ő mondaná.

Az említett srácok nem izgatnak, főleg, hogy már elmentem a suliból, de azért jó lenne tudni, hogy beképzelem e azt, hogy talán van egy kis látens biszexualitás bennük, vagy jó a meglátásom, mivel elméletileg ősszel egyetemre megyek, ahol meg már nyíltabban szeretnék ismerkedni(randi, barátkozás) meleg/bi srácokkal.



2018. jún. 3. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Egyik ember megnézi a másikat. Ez ennyi, se több, sem kevesebb. Nem kell mindent túlkombinálni.
2018. jún. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Tegnap megnéztem egy oldal szalonnát, de hiszed vagy sem, nem akartam megdugni
2018. jún. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
3%
Szerintem szimplán nem tudták eldönteni, hogy lány vagy-e, vagy sem.
2018. jún. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szép vagy, gyönyörködtek benned.
2018. jún. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Esélyes, hogy biszexek.
2018. jún. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Sportoló vagyok izmos tettel és mellé még jóképű is. Normális dolognak tartom, ha megnéznek nem csak a csajok hanem a pasik is. Strandon vagy az uszodában rendszeresen észre veszem a fürkésző tekinteteteket, és bóknak veszem őket
2018. jún. 7. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ftf1983 ***** válasza:
100%
A pasik és a nők is megnézik egymást ebben semmi különleges nincs. Az viszont észrevehető, ha egy pasi egy másik pasit nem csak simán megnéz, hanem teljesen máshogy.
2018. jún. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, észrevehető ahogyan egy bi/meleg pasi megnéz egy másik pasit :D
2018. jún. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

azért ha megeként vagy egy X közösségben, heteró fiúk közt, akkor naná némelyiknek megmozgatod a fantéáziáját és megnéznek, h jéé a kis homi itt élőben, és ne legyenek kétségeid, nem kevés elgondolkodik, milyen is lenne, ha lenyomná ...


ugye ez leginkább akkor jön elő, amikor kettesben marad egy heteró + meleg srác, akkor nem fél attól se h a többiek észreveszik, bátrabb mer lenni stb stb. úgyhogy kicsit komplikáltabb téma ez, de szal sok heteró fiú se szent, maradjunk ennyiben :)

2020. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!