Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek érdemes kipróbálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes kipróbálni az orált egy másik sráccal?

Figyelt kérdés
Alapvetően oda vagyok a nőkért, szeretni csak nőket vagyok képes, a szexet is élvezem velük. Viszont nagyon izgatja mostanában a fantáziámat milyen lehet lecumizni valakit. Egy másik srácot sosem tudnék megcsókolni sőt simogatni sem, inkább taszít egy férfi test, viszont egy szép farok látványát izgatónak találom. Veletek is volt már ilyen? Ha igen csak megmaradt gondolati szinten vagy esetleg meg is valósítottátok? 24F

2018. jún. 4. 15:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%
Érdemes. Ne hagyd ki ezt az élményt. Ne csak a makkal foglalkozz, hanem a teljes hosszát nyald végig, harapdálhatod is gyengéden, óvatosan. Végül a herékről se feledkezz meg. Ha néztél ilyen filmeket, akkor láttad, hogyan kell e heréket is kényeztetni. Úgy teljes az élmény.
2018. jún. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%

nekem csak az a bajom, hogy élőben, mikor ott van a szőrös hím előttem, árad belőle a férfi szag, akkor egyáltalán nem érzem kanosnak magam.

Sokat jártam a nagyvilágot és valamiért nagyon bejövök a legtöbb melegnek, és már nem egy ajánlatot kaptam. Habár flörtöltem otthon négy fal között a gondolattal, hogy milyen lenne farkat szopni, amikor ott van előtted a pasi, akkor nem fogsz már rá vágyni. Heteróként nem jó érzés, amikor egy pasi nyomul rád. Egyszerűen nem jó. Ha ez izgat, akkor lehet jó lesz, de ha csak a farok, akkor ki fogsz ábrándulni.


Az egyetlen szerintem ami nálam menne, ha csakis a farkat látnám, nem szólna hozzám a pasi és úgy csinálnám, de csak ha előre rákészülök. Mondjuk egy Glory hole, viszont ott sem lehetne bármilyen az a farok (vagyis nem fonnyadt 60 éves)


macerás ez a fantázia egy heterónak :)

2018. jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom érdemes-e, de már én is fantáziáltam róla. Ahogy a 12-es is mondja, nehéz a hetero pasiknak erről fantáziálni. :) De egyszer kíváncsi lennék milyen egy pasitól kapni... És esetleg milyen a másik oldalon lenni. :) A Glory hole ebből a szempontból jó lehet, ha nincs más kukucskáló nyílás, csak a farok helye... :) Anoniman, látatlanban... :D :D
2018. jún. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyere. 42F
2018. nov. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
79%

Előbb-utóbb ki fogod próbálni, úgy gondolom !

Én kb. 15 évig gondoltam erre, mikor egy olyan alkalom lett, hogy megtettem. Vagyis ha ezen agyalsz, nem fogod elfelejteni !

Csak idő és alkalom kérdése !

2018. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
56%
Én is sokáig gondolkoztam mire megtettem és nagy jó volt az egész. Remélem lesz még partner rá
2018. nov. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
74%
Én kipróbálnám idősebbek.
2018. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
70%
Többen is , de a 15ös válaszolo jol definiálta a dolgot . Teljesen ebben a cipöben járok én is . Több évtizedes hetero szexuális élettel a hátam mögött egyre gyakrabban gondolok egy másik férfi farkára . Megfogni , bekapni , lecumizni , lenyelni . Persze a viszonzástol se zárkoznék el , de más a fantázia és más (általában) a valoság .
2018. nov. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
70%
Uhh..en is errol fantazialok eleg sokat..azt hiszem eljutottam odaig h kiprobalnam vegre..39 f
2019. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam még tizenévesen és nagyon bejött. Azóta is két térfélen játszom. :) Persze nem vagyunk egyformák. Azt te tudod, hogy mit mersz kipróbálni, mit nem.
2019. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!