Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk ti vertétek már közösen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti vertétek már közösen anno osztálykiránduláson, táborban vagy esetleg tesi öltözőben? Mi vitt rá titeket erre? Élveztétek? Nekem nem volt sajnos ilyenbe részem és kívancsi lennék.19/f/bi/baranya megye

Figyelt kérdés

2018. jún. 9. 04:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én sem próbáltam még sajnos..de elég izgalmasnak tűnik, izgatnak az ilyen sztorik és maga a téma
2018. jún. 10. 23:24
 12/17 anonim válasza:
89%

Annak idején általános iskolában volt egy partnerem,az egyik osztálytársam.

Oráloztunk csak,a végén pedig egymásnak kivertük.

Mivel elég fiatalok voltunk(14),így nagyon nem, szerettük volna ha lebukunk,mivel erősen sportoltunk és az gallyra vágta volna a dolgokat rögtön.

Az első aktus egy nyári táborban volt.

Mindenki aludt,a szobánk még ébren volt.(ez kb 7.osztály)

Hát mit csináljunk,játsszunk.Egyik srác(4en aludtunk a szobában oszt.társak) kitalálta,hogy játszunk fehér bálna-uborka játékot.Néztünk először hogy mit akar ez,majd letolta a gatyáját.A "bálna" a fenék volt,az uborka meg a farok.A lényeg az volt,hogy mindenki megmutatta a magáét,majd jöttem én a 17cm-esemmel és elámult mindenki.Csak mutogatás volt,semmi más.Ezután este lett,két srác elaludt,csak 1 srác maradt fenn,aki felmászott az ágyamba és megfogta a combom.Először megijedtem,de nem reagáltam semmit csak néztem a szemébe,s ezután letolta a takarót rólam és megfogta.Leírhatatlan érzés fogott el,egyszerre fogott el a "jó Isten mi történik" és a "wao" érzés.

Ezután pedig bekapta,majd én is az övét.

Ezen az éjszakán volt az első,a tábor többi napján nem volt semmi(talán bűntudatunk volt mindkettőnknek).

Volt másik tábor is amikor egy idősebb sráccal voltunk egy szobában és be kellett várni hogy elaludjon,az ajtó nem volt bezárva(mmint kulccsal) szal benne volt a pakliba hogy a táboroztató bejön,de nem jött,ott is toltuk,mindig rám mászott a srác az ágyamban(közben a 3. srác 3 méterre tőlünk :"D ),s tettük amit tenni kell. :)

Ezután összejártunk a sráccal,mikor hozzá,mikor hozzám,és oráloztunk a végtelenségbe,Én többet is akartam volna,de ő nem,s ezt tiszteletben tartva ennyiben maradtunk.

A "legizgalmasabb" szituk a reggeli 6os edzés után voltak,amikor vége az edzésnek,15 perc múlva 8 óra és csengetnek. Ugye lezuhiztunk mert szarrá izzadtunk mind a 10en. Végére maradt mindig a srác akivel "toltuk a dolgokat",s mikor már kijött mindenki bementem majd megfogtam/bekaptam neki,de hatalmas rizikó volt ebben,de mindig megúsztuk.Bár néha sajnáltam a srácot,mert sokszor felállt neki benn az öltözőben is és néha basztatták is,de nem derült ki semmi.

Gimiben is összejártunk néha,de már annyi ideje egyikünknek sem volt hogy "tartani tudjuk az ütemtervet".

Szép is volt az.....

19/f/a

2018. jún. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11%

Nekem meg szerencsére nem volt részem ilyesmiben.

Sőt, akkoriban még nem is volt efféle b**is divat egyáltalán.

2018. jún. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12: Azta...
2018. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
92%

Igen,volt már közös masztizás haverokkal.

Bár én hetero vagyok,mégis jó volt egy ilyenben részt venni.Tulajdonképpen ez egy versengés:ki tud nagyobbat élvezni,illetve ki bírja ki legtovább,bár szinte egyszerre élveztünk el egy közös edénybe,amibe jó sok cucc összejött a végén,pedig csak négyen voltunk.

2018. szept. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
69%
Nekem 5 napos osztálykiránduláson volt egy olyan élményem hogy egy szobába kerültem 5 lányal akik minden este kiverték nekem
2020. ápr. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
52%

Nekem táborba volt olyan (asszem 7. Osztály), hogy körbe ültünk éjszaka majd elkezdtük magunknak csinálni, majd egyszer csak bejöttek a lányok hozzánk mert az divat volt, és akkor buktunk le hogy mit csinálunk. Végül a lányok is be csatlakoztak majd odáig fajult ez a dolog hogy még történt az első sex mindenkinek.


Mésőbb (megint csak 7.osztályban) történt olyan hogy megint elkezdtük de akkor verseny volt, mégpedig az hogy ki tud a legmesszebre spriccelni.jó volt mert szinte mindenki ugyan addig tudott elspriccelni.


Majd megint később (8.osztály) történ olyan egy táborban hogy idegen fiatalabb fiúkkalvoltunk akik minden áron látni akarták a farkunkat, így megmutattuk nekik, majd utána éjszaka az egyik hozzám jött, bebújt mellém és gyengéden elkezdett szopni engem. De nagyon megijedtem mert hirtelen történt az egész.

2020. aug. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!