Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 40 s bi pasiként van még esélyem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 s bi pasiként van még esélyem?

Figyelt kérdés

Közel 8 éves kapcsolatom szűnt meg egy nálam 10 évvel fiatalabb szintén nős biszex sráccal, mert külföldre költözött a munkája miatt! Azóta eltelt egy év és keresek hasonlót, de hiába! Vele szuper volt együtt lenni szexuálisan, mindent megkaptunk egymástól, maga volt a mámor. Szenvedélyes smárolás, egymás testének simogatása, kölcsönös orális kényeztetés és nem utolsó sorban alapos anális nyalakodás(természetesem maximális higiénia mellett) után jött a behatolás ahol én voltam a passzív fél.

A mostani jelentkezők közül mindezt egy sem akarja, csak ezt vagy azt. Van aki nem smárol, a másik nem nyal, orálisan nem akarja stb!

Lehet, hogy az előző kapcsolatomban csak szerencsém volt, hogy mindent megkaptam, illetve adhattam??


2018. jún. 20. 08:11
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Mintha a magam sztoriját olvastam volna. Csak az én nős barátom vidékre költözött, és ősz óta nem találok senkit,aki az érzékiséget szeretné. Csókolózni senki nem akar, nyalakodást megvetik....nem is értem, akkor dugni miért akar mindegyik ? Szerintem nagyon álszent majom a biszexek, nősök többsége. Kívánom Neked ismeretlen is, hogy találj egy normális, érzéki barátot. Igaz, ezt kívánom magamnak is :) egy negyvenes biszex ....
2018. jún. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy gyors és súlyos betegség után végleg távozott az a nős barátom, akivel mindent megélhettem a férfiszexben. Azóta nincs senkim, akivel bármit is csinálhatnék. Ebben a koszlott faluban még egy szopás se jön össze.
2018. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!