Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem volt még pasival, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt még pasival, de velem kipróbálná? Akkor mos mivan?

Figyelt kérdés
Szóval van egy pasi, akibe eléggé belezúgtam, és azóta másra rá sem tudok nézni, még a gondolatától is bűntudatom támad, hogy nem vele csinálnám, szóval én ez már elmondtam neki, sokáig nem történt semmi, de nemrég elmondta, hogy heteró, és sose gondolt rá, hogy más pasival..., de velem kipróbálná, még beszélni is szoktunk a méretekről, hogy mennyi idő kell meg stb... most akkor mi van ? Csak ugrat, vagy esetleg sajnál, vagy imponál neki, hogy oda vagyok érte ? hogy értsem ezt ?

2018. júl. 4. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hetero max azt hitte vagy hazudta. Biszex vagy meleg.
2018. júl. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A "szerelmed" még véletlenül se hetero, minimum biszex. Ha mindketten szeretnétek valamit csinálni egymással, akkor csapjatok a lecsóba, és élvezzétek egymást.
2018. júl. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat, ha lehetőség támad belecsapok a lecsóba :)
2018. júl. 5. 12:39
 4/7 anonim ***** válasza:
te melyik szerepben leszel? aktív vagy passzív?
2018. júl. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyiksem, taszít az anál dolog (őt is)...
2018. júl. 9. 18:42
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

A #4 arra gondolt, hogy szopnál, vagy szopatnál? Ebben is van aktív és passzív.

2018. júl. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát, fogalmam sincs, még sosem voltam férfival, az tuti h jól lekapnám és kerek perec kimondom le is nyelném neki, és ha ő is ezt szeretné én nem tiltakoznék...
2018. júl. 10. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!