Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok csak pasiknal van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok csak pasiknal van nagyon olyan vágy hogy egy fiatal srác kívánkozik egy érettebb nőre? Vagy nálatok is van olyan hogy fiatal csaj vágyakozik érettebb nőre? Férfira gondolom hogy van.

Figyelt kérdés
2018. júl. 6. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én biszex làny vagyok, 21 éves és vagy 5 évig bele voltam zúgva az egyik középiskolás tanárnőmbe, aki nálam 16 évvel idősebb.
2018. júl. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én pl.nem éppen "vàgyakozom" "érettebb" (öreg?) férfira,és az ismerőseim között sincs ilyen 😔


20/L

2018. júl. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És lányra?
2018. júl. 6. 12:10
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
A fiatal srácok között sem divat vénasszonyokra gerjedni,max a nyomik,akiknek nem jut fiatalabb nő. Akkor a lányok közt miért lenne divat?
2018. júl. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én megörülök a 30-as nőkért.

20/L

2018. júl. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Én 21 f vagyok és megőrülök az érettebb nőkért, sokkal vonzóbbak és beindítóbbak mint a fiatalok.
2018. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem férfiben-nőben van fantázia 16-50 :D de ez nem kor kérdése szerintem, hanem kisugárzás.
2018. júl. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!