Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális fiú hogy bántok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális fiú hogy bántok a homoszexuális ismerősötökkel?

Figyelt kérdés
2018. júl. 17. 10:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Fiúk, lenézitek, megvetitek vagy elfogadjátok?
2018. júl. 17. 10:46
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nézem le,sőt...
2018. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Döntő többségben meleg fiúkkal járok/szexelek. Most ugyan barátnőm van, és szeretett volna megnézni egy másik fiúval,és ehhez is meleg fiút hoztam.


23/F

2018. júl. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Leszopom őket
2018. júl. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Biszex pasi vagyok, és furcsa lenne, ha elutasítanám a melegeket. Van meleg ismerősöm, akivel már nem egyszer kellemes órákat töltöttem a lakásán.
2018. júl. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha megfelelően érett és értelmes barátaid vannak akkor elfogják fogadni. Te ismered őket és biztosan tudod is erre a választ már magad. Ha annyira megbíznál ezekben a haverjaidban akkor szerintem fel se merült volna ez a kérdés persze ez csak vélemény. Ne félj felvállalni magad és ne gondolj arra hogy egy két bunkó ember lesz e mert biztosan lesz de azok akik igaz barátaid melléd fognak állni. Ha pedig nem, az csak azt jelenti hogy nem voltak rendes barátok ilyenekkel pedig már foglalkozni se érdemes. Nézd meg a Love Simon t amúgy mert a coming outról szól és lehet segít 20/L bi
2018. júl. 20. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elküldeném a parádéra ahol a szavazatgyüjtő politikusaink is

megjelennek.....

2018. júl. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!