Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, nektek tetszik ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek tetszik ha egy férfi a saját neméhez (is) vonzódik?

Figyelt kérdés
2018. júl. 18. 10:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Tetszik hát, nincs szebb 2 bajszos pasi smárjánál.
2018. júl. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
A gond az, kedves kérdező, hogy te a férfiakból indulsz ki. Lehet, hogy nekünk tetszenek a leszbi akciók, de a nők nem ilyen beállítottságúak. Biztos van, akinek tetszik, de szerintem a legtöbb nőnek nagyon nem!
2018. júl. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
44%

Pedig a legtöbb nőnek pont hogy ugyanúgy nagyon tetszik. Ide főleg homofób pasik írogatnak.


L

2018. júl. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Nekem volt/van olyan pasi aki a saját neméhez vonzódik és nagyon bejön nekem, de természetesen nem ezért. Egyszerűen azért, mert mint pasit vonzónak találom.
2018. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
29%
Előző vagyok: nem volt ilyen kapcsolatom, esetleg félreérthető voltam.Ismerek ilyen srácot aki bejön nekem, de nem álltunk kapcsolatban, és nem is fogunk.
2018. júl. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
Nekem egyáltalán nem tetszik. Én heteroszexuális vagyok, ugyanilyen beállítottságú férfit keresek magam mellé. Nem vagyok homofób, vannak homoszexuális ismerőseim, támogatom őket, de én párkapcsolatot nem tudok elképzelni biszexuális férfivel.
2018. júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem
2018. júl. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
44%
De 6-oska, biszex kategóriában gondolom biszex lányokhoz szólt a kérdés,mi meg ugyanúgy ahogy te, magunkhoz illő beállítottságú férfit keresünk, úgyhogy fáradj át szépen a heteró kategóriába.
2018. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nagyon tetszik
2018. júl. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%

#8

Ez nem egyértelmű, de azért köszi az intelligens stílusú kommentedet. A biszexualitás kategóriát választhatta amiatt is a kérdező, mert a kérdésében biszexuális férfiről van szó. Azt nem írta, hogy kizárólag biszexuális lányok válaszát várja. Azt gondolom, érdekes lehet heteroszexuálisok véleménye is, sajnálom, hogy ennyire felháborítottalak vele.

2018. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!