Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Érdekelnek a fiúk is, okozhatj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelnek a fiúk is, okozhatja ezt az, hogy nincs barátnőm?

Figyelt kérdés

Sajnos nem sok sikerem van a lányoknál. Mindig tetszett egy lány, de sose jött össze, mostanra esélytelen lett nagyjából. 21 éves vagyok és 1-2 éve a fiúk is érdekelnek, de semmi nem volt eddig. Fiúkkal maximum alkalmi érdekelne, de attól félek, hogy ezt az is okozhatja, hogy be kellene csajoznom.


Csak ugye egy kalandot könnyebb összehozni egy fiúval, mint egy kapcsolatot egy lánnyal. De lehet én látom rosszul :(


A lényeg, hogy kalandra is vágyom fiúval, míg egy rendes párkapcsolatra is egy lánnyal. Csak utóbbit kezdem feladni...



2018. aug. 6. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
42%
Unalmasak mar ezek a "meleg vagyok/biszex vagyok?" kerdesek. Ha erdekel f∆sz is p¡na is akkor biszex vagy ,nincs mit ragozni. Nem azert izgat a farok mert nincs baratnod.
2018. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Azzal egyetértek, hogy nem kimondottan azért izgat a farok mert nincs barátnőd. Előbb-utóbb ez mindenképp előjött volna. Viszont az hogy nincs barátnőd, mindenképp erősíti ezt a vágyat. Szerintem ha van rá lehetőséged,éld meg a vágyaidat!
2018. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!