Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Létezik triszexualitás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik triszexualitás?

Figyelt kérdés
Van ugye a homo- az lehet tulajdonképpen a mono-, aki ugye a vele egyneműekhez vonzódik. Aztán a következő már a biszex, mert a bi az kettőt jelent tudomásom szerint. Ezután jönne a triszexuális, de erről még sosem hallottam??? Tuti hogy ilyen is kell hogy legyen. Illetve ott vannak még a leszbikusok is, na az nem tudom melyikbe is tartozik, végülis az is homo, nem? De azokra sosem mondják, hogy homoszexuális, azt csak a férfiakra. Vagy azok nem is férfiak igazából?

2018. aug. 30. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Hogy lenne 3 ha csak két nem van? :D

Egyébként a homoszexualitás nem azt jelenti hogy pasi pasival hanem hogy valaki a saját nemével. Ergo a leszbikusokra is ugyan ez vonatkozik, csak valamiért rájuk kevésbé használják.

2018. aug. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Igen tuti kell hogy legyen. Pláne hogy ma már mindennek kell valami hangzatos név. Két nemből hogy lesz triszexualitás?


De férfiak igazából. Mik lennének mégis.


Szeretem a nemi identitás, orientáció kérdéseid. Néha még magad sem érted szerintem .

2018. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Akkor legyen a triszexuális olyan, aki mind a két nemmel és állattal is szereti. 😊
2018. aug. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amire te gondolsz, az a pánszexuális.


Vannak a monoszexuálisak, akik csak egy nemhez vonzódnak, ide tartoznak a heteroszexuálisak (akik az ellenkezdő neműeket szeretik) és a homoszexuálisak (akik a saját nemüket szeretik).


Vannak a biszexuálisak, akik két nemhez vonzódnak, jellemzően cisznemű férfiak és cisznemű nők iránt. Bár vannak olyanok is, akik magukat biszexuálisnak tartják és a transzneműeket is szeretik.


Illetve vannak a pánszexuálisak, akik nemtől függetlenül bárkihez képesek vonzódni, legyen az illető akár cisznemű, akár transznemű, tartsa magát férfinak vagy nőnek vagy egyiknek sem, vagy legyen interszex... a pánszexuálisoknak teljesen mindegy.


Valamint vannak még az aszexuálisak, akik pedig senki iránt nem vonzódnak szexuálisan. Tehát lényegében a pánszexuális ellentettje. :)

2018. aug. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

Szóval szerintetek csak két nem van. Hát kösz szépen... Ez olyan, mikor anno egy tudálékos gyereknek mondtam a falum nevét, és képembe visszamondja teljes határozottsággal, hogy olyan nincs. Mondom, de van. Nem, ő jobban tudja, hogy nincs. (Gondolom, az elmúlt 30 évben már pofára esett azóta.)


Tudjátok, léteznek nemi kromoszóma eltérésekkel élők, léteznek született interszexuálisok és genderqueer személyek is. Akik nem simán férfiak vagy nők. Mert nem azok, és nem is képesek aszerint működni. (Persze utcára csak egyik vagy másik féllé maszkírozva lehet kimenni, ha nem akarja összeveretni magát.) Lassan kezdem azt érezni, hogy ehhez képest még transzneműnek is leányálom lenni ezen a bolygón, ők még legalább egy létező (a kettő közül az egyik) társadalmi normába igyekszenek minél jobban beilleszkedni.

2018. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7%
Létezik hát. Minden létezik. Még quattro is. Na, ezt is törölitek he?
2018. aug. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lacás1976 ***** válasza:
85%

Én szimplán meleg vagyok. De nagyon 100% homo 😂😂😂


Ahogy az előttem szóló mondta lézezik minden ha valaki még állatokhoz,gumibábuhoz......


Amúgy hiába vagyok meleg nem tartom jó dolognak ennyi nem kitalálását. Attól hogy a férfiakat szeretem FÉRFI vagyok és mem valami gender baromság. A transzneműségmég ok ,van is transznemű barátom de a többi...

2018. aug. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A homo a saját neméhez, a bi meg mind a kettőhöz. Akkor a tri az milyen nemhez még? Két válasz jelentés meg piros kezes tapsolás között magyarázza már el valaki felvilágosult.
2018. aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Monoszexuális=Ide tartozik a homo és a heteroszexualitás

Biszexuális= Ide tartozik az, akit izgatnak a nők, és a férfiak is, esetleg a transzneműek, akik szintén, csak a másik nem tagjai akarnak lenni.

Külön eset az, amikor valakit tárgyak, épületek, állatok, és egyéb beteg dolgok vonzanak, azt most ne soroljuk ide.

Van cisznő meg ciszférfi, ez kettő, akkor, hogy lenne triszexualitás, a harmadik az a földönkívüliekre izgul, vagy mi?

2018. szept. 2. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!