Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen weboldalon, szórakozóhe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen weboldalon, szórakozóhelyen lehet bi kezdő kíváncsi fiúkkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Higiéniámra, külsőmre igényes, macis testalkatú 22 éves srác vagyok. Nem tartom magam válogatósnak, megbízható kezdő passzív vagy uni srácot keresek. Már fél éve regisztráltam a hotbullra, de az ottani fiúk javarészt megbízhatatlanok, telefonszámot-képet nem cserélnek... Eszembe jutott, hogy talán jobb lenne szórakozóhelyen ismerkedni, de azt se tudom hol találhatnék fiatal srácokat :D Esetleg van olyan egyéb weboldal amit tudtok ajánlani nekem?
2018. aug. 31. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
szexpartner keresőkön próbálkozz
2018. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szeretnék, de ha valaki tudna ajánlani konkrét, bevált partnerkeresőt, chat szobát stb... ahol leginkább fiatalok vannak (18-35) annak nagyon örülnék! Ennyi idő után kicsit belekeseredtem a keresgélésbe :D
2018. aug. 31. 14:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Tinder?
2018. aug. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tinderen nem csak heterók vannak? Van akinek bejött? :D
2018. aug. 31. 14:19
 5/9 anonim ***** válasza:
én szívesen ismerkedem passzívként
2018. aug. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem itt találsz vagy szórakozóhelyen.
2018. aug. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Planetromeo, gaypoint, eropolis. Pesten Magnum Szauna. A bármi kérdésed van még, írhatsz privátba is.
2018. szept. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szintén 22 éves kezdő, macis, passzív srác vagyok, ha gondolod írj privátot. :)
2018. szept. 2. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pl:itt. Nekem volt innen randim és dugàsom is.
2018. szept. 8. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!