Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » HA bejönnek a vékony, fiatal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA bejönnek a vékony, fiatal, női ruha kedvelő srácok, akkor biszex vagyok?

Figyelt kérdés
Izgatnak :) Bár nem tudom, hogy hol is vannak ilyenek, mert nem akarok fizetősen, de attól még bejön.
2018. szept. 2. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2018. szept. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Yes
2018. szept. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
101 százalékig igen. Üdv a klubban!
2018. szept. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiú az illető, akkor igen.

És rám lehet ilyeneket rakni xd

16/F

2020. ápr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos találsz ingyen is, nem kell érte fizetni !

legfeljebb meg kell d-ugni !

2020. ápr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
homár vagy
2022. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha reagálnék a kérdező kérdésére: végül is biszex vagy, de hogy miért jó bárkinek is, hogy mereven valami skatulyába tegye önmagát, nem értem. Senkit nem bántanék meg, de hadd gondolkodjak hangosan kicsit. :) (Skat? :D ) Akit untatna a hosszas töprengésem, az lapozzon most.


És ha előállna egy pszichológus, hogy a definíciója szerint te Praparampirampim kategóriába tartozol, és ezen felül 58%-ban biszex vagy, de egyébként ha a vércsoportod AB, akkor 44.3% eséllyel az életed során lesz másfél év, amikor alapjában unalmasnak fogod találni a veled egyneműeket, de azelőtt és azután megint izgatnak majd téged a transzik


- akkor jobban fogod érezni magad attól, hogy be vagy skatulyázva egyértelműen? (Pl a biszex nevű skatuláyba.)


Magyarázza el nekem valaki, mire jó a merev skatulyázás, légyszíves! :)


Mert én teljesen egyetértek a TENDENCIÁKKAL, hogy ki milyen -tökéletesen soha sem meghatározható- kategóriá(k)hoz áll közelebb, mitől távolabb ÉS MILYEN SZEMPONTBÓL.


Mert pl a legtöbb dolog szempontfüggő is!


Az egyszerűség kedvéért azt mondom, ha ITT megkérdi valaki, hogy melyik ("merev") kategóriához állok közelebb, akkor azt mondom, biszex vagyok. Mégse ragaszkodom meverev a skatulyához, hogy "biszex".


Csupán egy pléda az én esetem, mindenki esete EGYEDI!

De oké, nézzük mondjuk az én esetem, példa gyanánt.


SZEMPONTFÜGGŐ.

Én szeretem férfiként az orál szexet mind nővel (már akivel), mind férfival (már akivel), bármelyik módon, legalábbis a nemiszervek tekintetében. (Már az se egyértelmű fogalom pl, hogy orálszex, mert valaki a popsinyalást idesorolja, valaki azt nem sorolja ebbe).


Na de nem igazán vonz engem a férfitest. Akkor ilyen szempontból meg egy mereven kategorizáló ember azt mondhatná, hogy nem is vagyok biszex. EBBŐL A SZEMPONTBÓL.


A másik szempontból viszont elég jól rám illik végül is, hogy biszex volnék, mert szeretem férfival is az orálszexet.


És így lehet a végtelenségig szempontok szerint vizsgálni a dolgokat. Pl oké, szeretem az orálszexet azonos neművel. Na de melyikkel? Mert nekem nem tetszik a férfitest alapból.


Én olyannal szeretem az orált, aki érzelmileg vonz. Sőt, csókolózni nem is vágyom férfival, ha belegondolok, aztán az se kizárt, hogy egyszer találkozom egy férfival, akit lesmárolnék, ki tudja... Pedig jelenleg furcsának hat nekem. Pedig szeretek péniszt szopni! Az is orális dolog, mint a csók!


Akkor erre egy (elvileg) mereven kategorizáló illető vajon zavarba jönne, mondván, egyszerre vagyok orálcentrikusis, meg nem is...?


Vagy mereven azt mondja, hogy a merev szabályok szerint én mereven orálszexkevelő vagyok, mereven személytől függően, mereven érzelmektől függően, és mereven a szájas dolgok közül a csókot férfiakkal nem kedvelő orálszexkedvelő vagyok, akiről (rólam) meveren állítható, hogy nem kizárt, hogy egyszer mereven mégis tetszeni fog nekem a csók egy férfival?


Vagy hogy is működnek a merev emberek pontosabban? :) Mert szeretném megérteni őket jobban. Szerintem érzelmi alapon gondolkodnak, ami többnyire talán irreális. Mintha a félelem (is) irányítaná őket, hogy "basszuskulcs, tartoznom kell mereven valahova, mert ha nem, akkor a bizonytalanság fog gyötörni, akkor is, ha irreális hozzáállás a merev kategorizálás".


Magyarán talán becsapja önmagát sok olyan ember -valamilyen szempontból-, aki mereven kategorizálni vágyik dolgokat és pl saját magát.


Vélem én, aztán lehet, hogy tévedek.


Szóval nézzük az én estemet, példának. Úgymond alapból nem gerjedek a férfiak testére. De ha érzelmileg megfog egy pasas, akkor már valamelyest a pénisze lehet, hogy tetszik, vagy ha épp esetleg a pénisze nem is tetszene nekem, akkor legalábbis hogy leszophatom, az tetszik nekem, mert érzelmileg vonzó a személye, tegyük fel.


Ezen felül még azt se állíthatom mereven, hogy nem tetszik nekem a férfitest, mert ez is körülbelüli. Ugyanis valami olyasmi is jellemző rám, mint a kérdezőre: a lányos tinifiúk nekem bejönnek, akár női ruhában is. Akkor én transzi kedvelő biszex vagyok? Vagy netán mégse teljesen?


Félreértés ne essék: én nem bizonytalan ember vagyok, hanem alaposan szeretem KÖRÜLJÁRNI a dolgokat, épphogy annak minél élesebben való észlelése céljából. ÉS minél többet tud az ember, annál inkább látja, hogy még mi mindent

...hogy még mi mindent nem tud!


Szóval lehet, hogy mégse vagyok annyira transzikedvelő, vagy shemale kedvelő -bizonyos szempontból-, mert a simk engem a nőkön is, férfiakon is zavar (általában, bár attól függ!), míg a női ruha tetszik nekem? Na de ugye melyik női ruha... mert van olyan női ruha, ami nem tetszik nekem egy férfin, sőt, van pasi, akin jól áll szerintem, másokon meg furcsa. Akár a nők esetében. Sőt, lehet h most nem tetszik Fiktív Gézán az a ruha, holnap meg tetszik rajta. Hangulattól is függhet.


És így tovább. Tehát még egyszer felteszem a kérdést, és akinek nem inge, ne vegye magára. Magyarázza el nekem valaki, légyszíves, mire jó a merev kategorizálás? Mert a tendencia az oké, hogy KÖRÜLÍROK VALAMIT, HOGY NAGYJÁBÓL milyen, sőt, a pontosítás kevéért járom körül.


Egyébként az akadémikusságnak is ez az egyik baja, meglátásom szerint...

Még a fizika tudománya se teljesen egzakt. Azt mondja egy fizikus: mereven 3 halmazállapot van - légnemű, folyékony és szilárd. Erre előűll egy másik fizikus: nem igaz szerinte, mert plazma állapot is van. Erre egy 3. fizikus bemondja, hogy máűra már közel húsz féle haalmazállapotról tud a fizika! Erre egy műsik fizikus: "ez igaz NAGYJÁBÓL, na de a tizen kettedik féle halmazállapot erősen vitatható".


A merev emberek ilyenkor szokták azt reagálni, hogy elkezdenek elveszni a részletekben, aztán nem látják a fától az erdőt. Tehát beszól ilyenkor egy fizikus nekem:

"te nem vagy szakember, ne szólj bele, a blablabla részletek miatt a blüblüblü másik részletekkel latin szavakkal körülírva a már magam se tudom melyik képletnél a millióból, az alapján bonyolódtam bele ennek vonatkozásában a hablaty hablaty transzmitter szolfleáz mittudománhablaty miatt a krotokreázával együt nem indiszferálható!"

Erre egy másik fizikus reagál: "na de kérem, mint tudjuk mereven, a részecske trogonom blabla transzfeáz elveszek a részletekben szubatomi atomjára szedett nem látom a fától az erdőt elve alapján részben nem értek egyet önnel, kolléga, tehát mereven nekem van igazam és nem magának, kolléga úr! Különben is, az a hülye filozófus meg mit szól bele a mi magasröptű, elveszünk a részletekbe típusú vitánkba?? Mi tudjuk jól, sőt én, Gipsz Jakab tudós fizikus, mégpedig mert mereven szőrszálhasogatok és kategorizálok!"


És nem veszik észre, hogy inkább távolodnak az igazság észlelésétől a merev és szőrszálhasogató hozzáállásuk miatt, mintsem közelednének ahhoz... Szerintem.


Még a fizika tudománya se kategorizálható mereven. Van pár dolog, ami igen, pl a nemiszervek. Vagy az se? Hoppá... Interszexuálisok. :) Az orvosok egyesekről nem tudják megállapítani: férfi, vagy nő. Adrogün JELLEGŰ NAGYJÁBÓL az illető arca, valamint hüvelye van, de akkora csiklóval, hogy sok férfi megirigyelhetné (már akiknek a nagyobb pénisz a bejövős). Ezen felül van heréje is, meg petefészke. Sőt, interszexuálisból is több verzió van, de azokat se lehet mereven kategorizálni. Van interszexuális, aki elmondása szerint a csiklójábal pisil. Van, aki meg nem avval, hanem úgy, mint a nők, a csikló alatti húgycsőnyílásán át.


A szőrszálhasogatók szerint meg az konteó, "mert csak". Mert szerinte kizárólag Gipsz Jakab fizikusnak az orvos neje szerint csakis csiklóval pisilő interszerxuálisok nem léteznek, hiába fedezte fel egy számára nevesincs fülöpszigeteki sebészorvos, hogy már látott csiklóval pisilő személyt, ritka génmutáció következtében. Satöbbi.


Hovatovább, minden nőben van némi férfihormon és minden férfiban női hormon. Nos, erre mit lépnek a merev emberek? ;) Azt, hogy "oké, oké, de a pasikban egyértelműen a férfihormon a több, a nőkben meg a női".

Valóban...? És az interszexuálisokban, akiknek általában pénisze is, hüvelye is van...? Hoppá. :)

(Ráadásul interszexuálisok közé SZOKTÁK sorolni azokat is, akiknek bár nincs pénisze, de hüvelynyílása se, csak szemérem ajkai, meg csiklója. És így tovább.)


Értitek már, miért irreális a merev kategorizálás? Leglaábbis én így vélem, hogy irreális. Még az a szó, hogy "merev", az se definiálható mereven, csak valamiféle jellegként, tendenciaként észlelem sokakon.


Én értem, hogy érzelmi alapú ez sokaknál. Sokan mindenáron tartozni akarnak valahova. Na de nem lehetne úgy általánosságban mindenkihez tartozni, és önmaguknhoz tartozni egyszerre?


És nem lehetne az értelmezés, vizsgálódás, gondolkodás köréből kihagyni végre az érzelmeket, pl a valahova mereven tartozni vágyás érzelmét? Mert én ugyan tiszteletben tartom az érzelmeket, a merev érzelmeket is.


Csak, tudjátok, én gondolkodni gondolatokkal szoktam. Nem érzelmekkel. Minő furcsaság vagyok, nemde? ;)


"Jaj, de a többség meg így, meg a többség úgy". És mégis ki mondta, hogy általában a többségnek volna igaza? Presztízs személyek? (Akik manipulálnak folyton néptömegeket.)


Senki ne vegye bántásnak, amiket írok, csak aféle merengésnek, elmélkedésnek. ;)


Ismerek embert: tegnapelőtt mereven akadémikus tudományhívő volt, tegnapra, mereven elfordult attól és mereven vallásos lett, mert "rálelt istenre" -apropó, ki mit ért "isten" alatt, az változó!-, ma már elbinzonytalanodott mindkettőben, holnap meg egyszerre lesz tudományhívő és katolikus. Nos, a merev besolorás ennyire "reális és hasznos", nagyjából. :)


Sőt, a mereven kategorizáló emebrekből is van többféle! Az előbbi fiktív példabeli illető (tegnap-ma-holnap esete) NAGYJÁBÓL pálfordulások sorozatára utal. A kérdező is egyfajta egyéniség, bár mivel mereven kategorizálónak TŰNIK VALAMILYEN SZEMPONTBÓL, ezért ő szeretne inkább csapattag lenni, mintsem egyéniség, pedig sose tud senki teljesen eltávolodni attól, h ő maga egyszeri és megismételhetetlen egyedi valaki, és ugyanakkor mindannyian csapatokhoz is tartozunk. Valamelyest. Én pl voltam már párszor amolyan külsős csapattag, pl besegítettem. Jó szándékból, nem manipulációból.


Bocsi, akit untat a filozófia, de akár szexuális témában is lehet elmélkedni. ;) Köszi, aki vette a fáradtságot és végigolvasott és bocsánat, ha elgépeltem valamit.


Ismétlem, a tendenciáknak szükségét látom, pl ki mihez áll közelebb, milyen jelleghez. Tehát jelleghez. Mert az egyik pszichológus emígy definiálja a biszex JELLEGET, a másik meg részben máshogyan.


NE FELEJTSÜK EL KINSEY meglátását a biszex skáláról. Az is elgondolkodtató. Szerinte mindenki biszex, csak nem egyformán.

[link]


De hogy azon gyötrődjenek -vagy legalábbis aggódjanak, vagy morfondírozzanak- embertömegek, hogy "jaj, én most akkor jobb oldali vagyok, bal oldali, vagy fehérebb a bőröm, mint a Lakatos Gézukának, vagy sötétebb, én inkább vajon fehér vagyok, vagy inkább a kreolhoz áll közelebb a bőröm, vagy lehet, hogy sárga vagyok EGY KICSIT, mert van bennem 5% laoszi-thaiföldi-maláj vér is -mert az unoka ikszipszilon rokonom mondott ilyen pletyit-, vagy mondjuk biszex vagyok, vagy inkább TÖBBNYIRE hetero volnék, vagy az is lehet, h legközelebb a melegekhez állok, mert van, hogy csak néha vágyom nőre, máskor meg főleg nőkre vágyom..."


Mit nyer bárki is a merev kategorizálással? Ugyanis meglátásom szerint azáltal csak hárítja az igazság MINÉL PONTOSABB meglelését. Ha inkább a jelleget, tendenciát figyelné meg mind több ember, talán közeleb jutnánk az igazsághoz. Már aki szeretné. Mert ugye joga van mindenkinek az önbecsapáshoz is, akarva-akaratlanul is. Más kérdés, hogy az vajon mire jó...?

2022. ápr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, de nem vagy egyedül.
2022. máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha férfi létedre bejön neked bármilyen másik férfi, akkor heteró biztos nem vagy.

#7 Én se a biszexualitásodra, se a laoszi-thaiföldi-maláj felmenőidre, se a Lakatos Gézukára, se a velem kapcsolatos jobboldaliságodra, másokkal kapcsolatos baloldaliságodra se vagyok kíváncsi. Az Akadémián igenis egyesek nem hátráltatóak, mikor csapatostul merevek, te meg önbecsapásnak minősíted a kinyalásodat.

2022. máj. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kérdező nem írta, hogy ő maga milyen nemű.

Nekem is tetszenek a feminin fiúk, pedig nő vagyok.

2022. máj. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!