Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Halálosan féltékeny vagyok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halálosan féltékeny vagyok a férfiakra, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel biszexuálisak vagyunk mind a ketten,de mindkettőnknek ez az első kapcsolata,nem voltunk sose férfiakkal.A baj az,hogy nagyon féltékeny vagyok a fiúkra,mert úgy érzem,a barátnőm jobban vonzódik hozzájuk,mint hozzám.Szeret is idegesíteni vele,mindig elmeséli,ha flörtölnek vele,és ha valakiről áradozik (legyen az egy pincér vagy egy színész),akkor az illető mindig férfi,nők sose kerülnek szóba.Amikor képeket mutogatott a mobiljában,akkor is láttam,hogy egy magyar színészfiúnak letöltötte egy képét (róla egyébként is sokat beszélt,hogy milyen jóképű,illetve tegnap róla álmodott).Egyszer rákérdeztem,hogy miért cseszeget azzal,hogy mindig férfiakról beszél,és azt válaszolta,hogy mert látja,hogy kisebbségi komplexusom van tőlük-sajnos igaza van,de ezt neki köszönhetem.Illetve nem értem,hogy ha tudja,hogy ezzel küszködöm,akkor miért bánt vele?...Kérlek,segítsetek,mert nem bírok az érzelmeimen uralkodni,és gyakran összeveszem vele,mert hirtelen szokott kifakadni belőlem a keserűség.A hasznos válaszokat előre köszönöm.

2018. szept. 5. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
nem tudom, de aki bant az nem szeret. nem neked van kissebbsegi komplexusod egyebkent, valoszinuleg neki, mert ezzel hizlalja az egojat, hogy latja, h feltekeny vagy. mondd neki, h fejezze be, a feltekennye teves egyaltalan nem normalis es nem is fair, tudom, mert velem is csinaltak. akkor se, ha heterok es akkor se, ha biszexek vagytok. eleve, ha veled jar, nem kene,h mas tetszen neki. egy biszex nem kacsintgat ki egy kapcsolatbol, ha normalis.
2018. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Élvezi, hogy féltékeny vagy. Csinálj úgy, mintha nem érdekelne, vagy te flörtölj előtte másokkal. Mit szólna?
2018. szept. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 kitörne a harmadik világháború:D amúgy furcsa,hogy élvezi,hogy féltékeny vagyok és szarul érzem magam...
2018. szept. 7. 11:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tessék pszichológushoz menni. Mi nem tudunk segíteni :-/
2018. szept. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel 18-20 éveskék lehettek, nem is biztos hogy leszbikusok vagytok! (lehettek fizikusok, kémikusok, és laikusok is) Légy laza! Azt mindenki imádja! A barátnődnek meg mondd meg, hogy féltékeny vagy ha idegesít! És ha továbbra is csinálja tegyél ellene! Keress másikat, pasizz, csajozz.
2018. szept. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Két dolgot tehetsz. Az egyik, hogy nem veszel tudomást a barátnőd aljas, kis akcióiról. Ha látja, hogy nem érdekeinek a pasis sztorijai, megunja, és abbahagyja.

A másik, hogy te is letöltesz a telefonodra néhány képet egy, két pasiról. Nem ismerteket! Majd elkezded húzni, akár kitalált történetekkel az agyát. Ha szeret téged, akkor biztos reagál rá, és abbahagyja a saját akcióit, csak, hogy te is hagyd abba a cukkolását.

2018. szept. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13%

Esetleg beszervezhettek engem harmadiknak, és akkor megkapja a barátnőd, amit akar. Meglesz az élmény neki, ráun/kiábrándul a pasikból, és leáll. Nem viccelek...

Írj, ha látsz fantáziát az ötletemben ;-)

2018. szept. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!