Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen esélyekkel indul egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélyekkel indul egy kezdő srác a saját korosztályában, ha csak pár dolgot próbálna ki? 19/F

Figyelt kérdés
2018. szept. 15. 10:16
 1/6 szikszallag válasza:
Sportban?
2018. szept. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A szexualitás kategóriában vagyunk
2018. szept. 15. 10:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan eséllyel mint bárki más
2018. szept. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi az esélyed, mint bárki másnak.
2018. szept. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én mikor 18 voltam nagyon nehéz volt. Mindenki ÁLOMPASIT keresett és úgy viselkedett mintha szívességet tenne azzal hogy ismerkedik. Most ez csak rosszabb lett, mert már van okosteló meg rómeó. 26 vok de a korosztályom szerintem a legjobb. Én tinikkel szoktam randizni és kérdeztem az egyiket miért nem korabelit keresett.

A válasz:

"Van lakásos, már tudod mit akarsz és jól csinálod vagy legalábbbi és élvezem és jófej vagy."

Szóval azt tanácsolom, hogy ha nem találsz akkor nézelődj idősebbekkel. Nem mások csak idősebbek. Nekem pl a barátaim 90%-a fiatalabb nálam :D

2018. szept. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan eséllyel indultok mindketten.
2019. ápr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!