Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » EGYSZERRE 3 barátnő? Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EGYSZERRE 3 barátnő? Ez hosszú távon nem fenntartható kapcsolat?

Figyelt kérdés

Na most az a helyzet, hogy én negy teljesen hetero fiú vagyok, és van egy biszex barátnőm, akinek van egy barátnője. Szóval 3-an VOLTUNK a kapcsolatban, azonban az ő barátnője egy idő után nagyon kellemetlenül érezte magát(szexuális okokból kifolyólag), és így ő is szerzett egy barátnőt a beleegyezésünkkel.


Jelenleg 4-en vagyunk együtt, szó szerint. Én voltaképpen nem értem és nem is tudhatom mit éreznek ők, szóval egyértelműen hallgatok rájuk. Jelenleg így állunk: 1 hetero/F , 3 biszex/L. Számomra elég nevetséges az egész kapcsolat, tudom nektek elég hihetetlen , sőt kamunak állítjátok be a kérdésem, de ezt mennyi ideig lehetne fenntartani? Szüleim tudják hogy van barátnőm, de azt hogy biszex azt nem, azt meg pláne nem hogy neki is van barátnője sőt még a barátnőjének is van barátnője. Nem gondolkodok nagyban magától értetődően hiszen ez szerintem nem egy természetes dolog, de a jelenlegi helyzet szerint jól kijövünk. 7 hónapja tartjuk együtt egymást 4-en.


Rengeteget tudnák még írni és arról is hogy végülis hogyan lettünk képesek így megállapodni 4-en, de csak ha érdekel benneteket.


Ti szerintetek ez mennyire elfogadható dolog hosszú illetve rövid távon?



2018. szept. 16. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
A 3 fenntartható, a 2 nem. Mert ha kettő tudomást szerez egymásról, akkor még marad a harmadik.
2018. szept. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg nem egy hétköznapi eset de szerintem ha már ilyen mázlista vagy inkább élvezd es ne ezen töprengj !
2018. szept. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ágyban is együtt vagytok négyesben? Ha igen, akkor irigyellek.
2018. szept. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha valamelyik lány ki akar szállni, mi lanyt keresunk harmadiknak😀
2018. szept. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elmeselhetned, hogyan vannak a mindennapok: kik laknak együtt, nem féltékenykednek a csajok?
2018. szept. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ritka ilyen lányokat talalni. mármint van barátom de szeretnék egy lányt is, viszont a legtöbb lány nem megy bele. esetleg meselhetnének nekik hogy jött össze :P
2018. szept. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!