Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A fiúkat vagy a lányokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

OneGirlOne kérdése:

A fiúkat vagy a lányokat szeretem? Vagy is-is?

Figyelt kérdés

Na szóval

Eddig voltak már pasiaim.Volt velünk egy két olyan dolog de meg egyikkel se fekudtem le,mert nem ereztem azt az igaz szerelmet.

Altalaba a kapcsolatokba probalotam én dominálni mert azt akartam hogy nekem legyen jo.De sokszor megnezek lányokat és pár lany nagyon megmaradt bennem kinézetre.Szokott olyan lenni hogy álmodom/képzelem hogy eggyutt vagyok egy lánnyal és mindig csak arra vágyom hogy neki legyen jo.Tehat hogy kenyeztessem,szeressem.Persze fiukat is megszoktam nezni meg “játszók velük”.De a jelenlegi barátomnál se érzek igazából semmit.Ha lefekudnek egy fiúval megvaltozna?Vagy inkább lehet hogy a lányokat szeretem?Vagy majd idővel kiderul?

17/L

Koszonom a válaszokat előre :)



2018. szept. 19. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Hmm, hát nagy valószínűséggel is-is xd De ezt neked kell eldöntened, lehet segítene, ha lefeküdnél egy fiúval, de lehet csak még jobban összezavarna, szóval úgy gondold meg. Ha nagyon bevállalós vagy, akkor feküdj le eggyel, aztán meglátod mivan, de ha azzal az emberrel szeretnél lenni az első alkalmadon, akit tényleg szeretsz, akkor egyszerűen csak várj, amíg beléd nem botlik az igazi, és kész xd Idővel is kiderül persze, de ha nem akarsz idegfeszülve várakozni akkor tégy úgy ahogy jónak látod

17/L

2018. szept. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biszex hajlam van benned, ezt kár tagadni. Igazából akkor lehet tudni, hogy mi van, ha már mindkét nemmel lefeküdtél. Akkor eldőlhet, hogy csak a fiúk, vagy csak a lányok érdekelnek, vagy mindkettő.
2018. szept. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!