Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi vagyok én? .

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vagyok én? .

Figyelt kérdés
Biszexuálisnak érzem magam. Fiú vagyok, és a lányok, illetve a fiúk is vonzanak. Az a baj, hogyha meglátok egy fiút, nem lennék képes vele lefeküdni. De így ha fantáziálok, mindig arra gondolok, milyen jó lenne lesz*pni egy fiút, lenyelni a spermáját. Viszont a lányokkal is így vagyok. Van amelyik tetszik, de nem bírnék vele lefeküdni. De gondolatba mindig leakarok feküdni velük. Nem értem, hogy miért van ilyen gondom. Menjek el egy szexpszichológushoz? Légyszí segítsetek!!

2018. szept. 22. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2018. szept. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Állatok nem vonzanak?

Akkor uncsiiiiii!!! vagy.

2018. szept. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
Addig nemfog rajtad az atyaúristen sem segiteni ameddig ki nem probálom melyikkel milyen. Ajánlom, hogy előbb nővel próbáld ki, az elsőnek, mindig nagy a jelentősége, utána ha nem jönne be és ha még akarsz akkor simán kipróbálhatod egy azonos neművel is. Csak igy fogod megtudni melyikkel jobb. Az is lehet mindkettővel.
2018. szept. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!