Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi lányok, pasival vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi lányok, pasival vagy lánnyal könnyebb, mélyebb az orgazmusotok?

Figyelt kérdés

Van olyan póz/módszer/bármi amitől különösen jó?

20biL.



2018. szept. 23. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Lánnyal. Jobban tudják hogyan kell.
2018. szept. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Már kaptam is egy ilyen privátot.


"Ezzel azért tudnék vitatkozni. Tudok srácot, aki úgy nyal, hogy füled farkad ketté állna. ;) :)

24L"


Nyilván lány vagy, persze. Kár hogy tipikusan a pasikra jellemző, hogy nekiállnak fitogtatni hogy mekkora királyok. Minden egyes ilyen kérdésnél ez van. Nem bírja elviselni a hiúságuk ha valaki mást mer mondani. De a valóságban nem így van, legalábbis átlagban egy lány jobban tudja mi kell egy másik lánynak. Persze könnyebb helyzetben is van, ki tud indulni saját magából. A fiúk meg jobban szopnak, ez is egy tény. Szívesebben is csinálják, sok hetero lány ha egyáltalán csinálja, akkor csak a barátja kedvéért, nem azért mert ő akarja.

2018. szept. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 he84 ***** válasza:
50%
Na azért az túlzás és általánosítás, hogy sok lány csak a barátja kedvéért szopja le. Nem ez a többség, legtöbben azért csinálják, mert szeretik is csinálni. Ha kényszerből, csak a másik kedvéért, az nem jó és akkor ott valami nem stimmel.
2018. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem általánosítás, mert azt mondtam hogy sok nem azt hogy minden lány. És nem is túlzás, nagyon sok lánnyal beszéltem már ilyenekről. Nincs ezzel feltétlen gond, egyszerűen csak nem mindenki szereti csinálni a szexnek ezt a részét, függetlenül attól hogy szereti e a barátját.
2018. szept. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire lánnyal, de van pár nagyon ügyes fantaziás férfi is. De ritka. 23N
2018. szept. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 he84 ***** válasza:
37%
Hát pedig de, ez igenis általánosítás. Csak mert te több lánnyal beszéltél erről, az nem azt jelenti, hogy akkor a legtöbb az így áll hozzá. Nem ismered a legtöbb lányt, avagy nőt a világon, hogy ezt tudjad, mert nem tudod. És aki így áll hozzá, hogy nem meri megmondani, hogy nem akarja csinálni előre ítélős félelemből, ott valami nem stimmel. Az ilyen nem jó, nincs meg a teljes bizalom és ha a férfi emiatt elhagyná hamar, vagy egy idő után, akkor szintén nem stimmel ott ez, akkor nem is igazán a barátja és főleg arra használja. Az ilyen férfi nem igazi barát semmilyen értelemben, őt minősíti, jobb ha kiderül és nem ilyennel van tovább az adott nő.
2018. szept. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik nemmel sem jutottam még el orgazmusig, de pasival közelebb kerültem hozzá. (lovagló)


20L

2018. szept. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!