Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ettől biszexnek számítok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől biszexnek számítok?

Figyelt kérdés
Emlékszem hogy addig amíg nem szembesültem azzal, hogy mit jelent a b... szó, addig a lányokhoz vonzódtam. Meg azt éreztem, hogy lányokkal szeretnék járni. De amikor szembesültem azzal, hogyha nem változtatok magamon én is az leszek elkezdtem a fiúkat nézni. Jártam is fiúkkal, csak valahogy valami nem volt az igazi. Meg sokszor azt éreztem, hogy talán leszbikus vagyok, de ez elmúlt. És velem nem volt olyan, hogy annyira járni akartam volna velük. De azután, hogy szexuális életet éltem velük megnyugodtam hogy heteró vagyok. Volt pár lány akiket szerettem, meg sok akihez vonzódtam. De legtöbbször csak úgy nem érzek semmit. Olyan érzelemtelenül élek, ha pl. barátom van csak a belső tulajdonságait nézem, de ha hosszabb ideig járok velük, előjönnek olyan érzések, hogy annyira tudnék szeretni egy lányt. De amúgy van pár férfi akit helyesnek tartok, de a többség nem az. Az érzéseim ellenére én sohasem lennék nővel kapcsolatban, meg semmit nem csinálnék velük. Mert én nem is tudom a melegek, hogy bírják amit ezért kapnak, hogy b... meg ilyeneket, nekem annyit nem érne meg ez a vonzódás. Ettől biszexnek számítok?
2018. szept. 25. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

ha bejön mindkét nem akkor biszex vagy , lehet hogy az eggyik oldal iránt erősebb a vágy

de mivan abba

2018. szept. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy biszex vagy.
2018. szept. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem túl sokat törődsz mások véleményével és igen, szamíthatsz biszexnek, de lehet csak biromantikus vagy. Az előbbi a testi kapcsolatra vonatkozik, az utóbbi az érzelmi kötődésre.

Ettől függetlenül az én véleményem az hogy neakarj semmit se felcimkézni, éld az életed ahogy neked jól esik.

2018. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!