Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiuk kapott valaki mar proszta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk kapott valaki mar prosztata masszast? Ha igen hogyan tortent es hany eves korba tortent?

Figyelt kérdés

Azert erdekel mert szeretnem ki probalni

25 fiu vagyok



2018. szept. 28. 18:51
 1/10 A kérdező kommentje:
privatban is fogadok uzeneteket
2018. szept. 28. 18:55
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Menj el urológushoz, megcsinálja neked ingyen..,
2018. szept. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a páromnak csináltam többször is. Ő nagyon élvezi. :)
2018. szept. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én még nem merek vállalni homo kapcsolatot,csak most, "vénségemre" érzelmileg nem menne. Magányosan próbáltam ki, kíváncsiságból. Vettem egy Aneros-t, az olcsó fajtából. Nem rossz, csak strapás: sokat kel "tornászni". Egy anal vibrátor már lazább volt, de még mindig nem az igazi. Spóroltam, és vettem egy forgófejes vibrátort. FERGETEGES élmény.


Nem vagyok mai gyerek.

2018. szept. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyszer kitaláltam hogy izgat a szolgaság. Egy srác megkötött. Úgy szopatott és végül prosztatamasszázzsal elélveztetett. Nem élveztem de mégis elélveztem. Érdekes volt.
2018. szept. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Többször kaptam már másik férfitől. Ha jól csinálta, fergeteges élmény volt, a végén hatalmas élvezéssel.
2018. szept. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit kényeztetésből csinálnak, az nagyon jó, amit urológus csinál, az pokoli.
2018. szept. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
masszőr csinálta nagyon jó volt
2018. okt. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kaptam, tegnap is.
2018. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Látom biszex a kategória, én pedig hetero vagyok de páromtól néha kapok prosztata masszázst. Az első kb 20 éves korom körül volt. 69-ben kényeztettük egymást és ő elkezdte ujjal simogatni a segglukamat ami nekem nagyon tetszett. Aztán egyre erősebben és mélyebben masszírozta és vegulis megkérdezte hogy szeretnéd-e kipróbálni? Mondtam hogy miért ne, egyszer élünk. A hátamra feküdtem, ő feldugta az ujját, masszírozta a prosztatám, és a vége egy hatalmas elélvezés lett.
2018. okt. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!