Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szüzetlenités Travi vagy csaj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzetlenités Travi vagy csaj?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, de szeretném elveszíteni. Prostihoz szeretnék menni. Szeretem a lányokat de évek óta csak transzis videókra masztizok. Menjek el azért inkább szerintetek először egy nőhöz? Vagy inkább egyből egy travicsajjal próbálkozzak?

2018. okt. 5. 01:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már minden áron prosti akkor rendes csajhoz szerintem.
2018. okt. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csajhoz menj először
2018. okt. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ . A kipufogó lukat, vagy a csövet akarod e szűzteleníteni.
2018. okt. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak vigyázz, nehogy a travicsaj (aki igazából nem csaj, hanem egy srác) dugjon meg téged ahelyett, hogy te dugnád meg őt :)

Szóval inkább egy csajt válassz szerintem.

2018. okt. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a cerkád szüzességét akarod elveszíteni, akkor a csajt válaszd.
2018. okt. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%

Ha gondolkoznod kell rajta, akkor menj el mindkettőhőz.


Meg persze az is számít, hogy melyik vonz jobban. Ha kb ugyan olyan szinten, akkor inkább a lányal kezd és majd következő héten a travival folytatod.


Ha meg mindenképpen csak 1dbra van pénzed vagy bármi más okból több prostihoz nem akarsz menni, akkor meg inkább a travi, mert racionálisan nézve fiúként nagyobb esélyed van egy jó csajt találnod maganak mint egy travit... szóval nagyobb élmény.


Nekem például nincs bajom a lány találással, de travival még szerintem soha sem találkoztam :D szóval ha akarnék sem tudnék "betravizni" (a becsajoz szóból alakítottam át ha nem esett le :D ). Lehet én is ellátogatok egyhez.

2018. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!