Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ciki ha pasikkal is fantáziálo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha pasikkal is fantáziálok pasiként?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje szoktam velük is, főként passzívként. De sosem volt dolgom velük, lehet undorodnék, de fantázia az megy...


Járni nem, vagy csók sem lenne, de van, amikor kettővel is szoktam. Tök hülyén érzem magam, kipróbálnék dolgokat (csak lazán), de senkivel nem akarok kiszúrni, ha mégsem tetszene.

28f


2018. okt. 8. 18:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem már írta valaki, nem szúrsz ki senkivel, ha az elején megmondod, hogy kezdő vagy, és csak ki szeretnél próbálni dolgokat. Hidd el, sokan vannak, vagyunk, akik megértéssel fogadjuk a hozzád hasonló pasikat, és nem csak azon jár az agyunk, hogy szétkeféljük a másik fenekét. Nem sokkal voltam fiatalabb, mint amennyi most te vagy, és engem apám korú férfiak vezettek be türelemmel, megértéssel a férfiszex világába, amiért a mai napig hálával gondolok rájuk. Kívánom, hogy te is találj hasonló megértő és türelmes férfit, akivel megélheted a vágyaidat.
2018. okt. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, sokan fantáziálunk.

Ha lesz rá lehetőséged próbáld ki! Máskülönben nem tudod meg hogy élveznéd-e.

2018. okt. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Persze kiakarom nagyon. Ha nem is lesz nelem jo, legalabb megtudtam.
2018. okt. 10. 18:12
 14/14 A kérdező kommentje:
Van olyan, aki segítene nekem?
2018. okt. 15. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!