Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Normális ha vágyok arra hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha vágyok arra hogy férfivel létesítsek szexuális kapcsolatot de arra már nem hogy csókolózzak vele?

Figyelt kérdés
Alapjáraton a nőkre bukok.
2018. okt. 25. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem átlagos, de pl. én 19 évesen szexeltem először. Vele voltam kb 1,5 évig. utána is volt kapcsolatom és pasijaim, de az első csókom az idén volt..... nagyon nagyon sok férfivel szexeltem, de nem csókolóztam. Átlagosnak nem mondható, de mki másra vágyik.
2018. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tavaly nyáron volt 2 hónap, hogy megőrültem azért, hogy kipróbáljam, milyen lehet nővel(negyvenes nő vagyok)Van erre szolgáló társkereső.

3 nővel voltam(külön külön)és a csókot nem kívántam.De minden mást simán!

2018. okt. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél más...én pl szexet el sem tudok képzelni fiúval, de csókolózni, orálozni szoktam
2018. okt. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Férfivel én se csókolózok, de az orált és a szexet szívesen csinálom velük.

F/bi

2018. okt. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%

Sajnos igen.

Sok ilyen fura bu-zi van aki szerint a csók bu-zis,ezért az kimarad. De az hogy sráccal sexelnek az teljesen ok.

Rendszerint ők "aktívak".

2018. okt. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Leszopod v kinyalod de nem smárolsz!?!? 🤔

Felfoghatatlan, hogy pont a smárolás ami kimarad!

2020. máj. 21. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!