Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A valóságban is léteznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban is léteznek csinos, nőies, szép leszbi/biszex lányok, vagy csak a filmekben?

Figyelt kérdés

Olyan Megan Fox-szerűek.

Azért kérdezem mert én még egy ilyet se láttam, csak fiús vagy/és ápolatlan, igénytelen leszbiket...



2018. nov. 3. 03:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Mondhatnám hogy hülye kérdésre hülye válasz, de én nem vagyok hülye. :)


Igen, léteznek. Erre milyen választ vártál, őszintén?

A homofóbok vagy az olyan pasik akik nem kaptak meg egy leszbit, azt fogják mondani hogy nem, nem léteznek.

A normális emberek meg azt hogy léteznek.

Akiknek meg már a fhaszuk ki van az ilyen kérdésekkel, azok meg azt mondják hogy egy phöcsfej vagy és relatív hogy kinek mi a szép. :)


Én úgy gondolom az én exeim is mind gyönyörűek voltak. Sohasem vonzódtam a fiús lányokhoz, a fiús dolgokhoz.

Volt egy lány aki amúgy nagyon szép és nőies volt, de cigizett, és rettenetesen büdös volt emiatt a szája, na őt igénytelennek tartom és nem is lett belőle semmi.

De nem csak ilyenek vannak.

A lányosabb leszbikusokat azért nem veszed észre, mert nem akarod észre venni. Automatikusan azt gondolod hogy ők heterók. Mert ez egy idióta berögződés, hogy aki fiús, az biztosan leszbikus, és aki lányos, az biztosan heteró. Pedig nem így van.

2018. nov. 3. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
Vannak csak nem verik nagy dobra. Nincs a homlokukra irva. Valószínű nem is mennek ki a buzzancs parádéra felvonulni. Én ismerek párat. 23 bi lány.
2018. nov. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, hogy vannak. A szexuális beállítottság nem testi adottság, szépség kérdése. A szexualitás nem úgy működik, hogy én szép vagyok, akkor hetro vagyok, ha meg csúnya, ápolatlan, akkor biszex, meleg/ leszbi.
2018. nov. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Biszex lányok közt vannak szépek,leszbikusok közt még én sem láttam normális külsejűt.
2018. nov. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Vannak. Hosszú hajam van, sminkelek, ált. nőies ruhákat hordok, plusz szerintem igen, szép vagyok. És leszbikus. Egyik barátnőm sem volt ronda/férfias/igénytelen. Baráti körből is ismerek nem egy leszbikust, aki nagyon szép és jól öltözött. Nem kell általánosítani.
2018. nov. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Leszbikus vagyok, az emberek 99%-a nem mondaná meg rólam. Kifejezetten nöies vagyok (és szeretek is az lenni). Táncolok, tehát az ápoltság nálam alapvetö. (elvárás. Magammal szemben is meg a környezetemtöl is).


A gond az, hogy én sem ismerek más ilyen nöt, pedig ilyet keresek én is (mármint ápoltat, nöieset, értelmeset)


19/L

2018. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Vannak pedig😊. Nem vagyok egy Megan Fox, de ápolt vagyok, hosszú a hajam, sminkelek és a környezetem szerint stílusosan és igényesen öltözködöm.

19/L/L

2018. nov. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Sokáig keresgéltem neked két hírességet akire minden tekintetben hasonlítunk, hogy ne én mondjam meg csinos vagyok-e (azt azért megmondom hogy a barátnőm csinos ^.^)

Szóval döntsd el hogy ez az öltözködési stílus, ez a sminkelés, ez a frizura és természetesen az ápoltság elég nőies-e neked...


Ilyesmi lennék én:

[link]


és ilyesmi az én gyönyörű barátnőm:

[link]

2018. nov. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8-as válaszolónak:


Ezek alapján tényleg szép páros lehettek. :)

2018. nov. 4. 01:08
 10/15 anonim ***** válasza:
59%

Vannak. Rengeteg nagyonszép leszbivel taliztam.

Egyik máskinak a barátnője még pasinak is ronda lenne...rejtély miért kell neki egy olyan lány aki férfiasabb mint én.

2018. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!