Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan, hogy egy srác mellettetek vagy a ti hatásotokra vált crossdresserré vagy biszexszé?

Figyelt kérdés

2018. nov. 3. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Úgy érted, hogy szerinted lehetséges, hogy egy hetero fiú egy lány hatására biszexszé váljon? Gratulálok...
2018. nov. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor úgy fogalmazok, hogy ti szerettettétek meg a sráccal a bugyit, más lány ruhát, vagy ti vettétek rá, hogy sráccalbis kipróbálja a szexet.
2018. nov. 3. 12:29
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Ez a kérdés már 800x volt legalább.
2018. nov. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én először írtam, tekintettel arra, hogy szerdán regisztráltam az oldalra.
2018. nov. 3. 12:56
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Javaslom a keresési funkciót...
2018. nov. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Ha egy lány rá tud venni egy hetero fiút, hocrossdresser, vagy/és biszex legyen, akkor az a fiú soha nem volt hetero. Csak annak mondta magát, mert esetleg még ő maga se volt tisztában a szexuális beállítottságával.
2018. nov. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Na, ácsi!


A crossdresserség nem szexuális orientáció.

Buszex nyílván nem lesz ettöl, de elképzelhetönek tartom, hogy valaki ilyen módon ismerkedett meg a crossdresserséggel és bejött neki.

2018. nov. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

Én barátnőm hatására kezdtem el női cuccokat hordani. :) Nekem is megtetszett, azóta is nagyon bejön. :)

Pl: nejlonharisnya, tanga, leggings,

2018. nov. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 -remete- ***** válasza:
94%
Pl fiu tangát hordok sose vennék fel női ruhát pedig biszex vagyok.
2018. nov. 6. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!