Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak én izgulok az alsógatyágra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én izgulok az alsógatyágra?

Figyelt kérdés

Azt is szeretném ha néha valaki csak úgy fél huzná nekem az alsóm aztán én is neki.

Fehérneműben is nagyon izgató csókolózni számomra főleg mikor a partneremnek már áll és úgy hozzám ér.



2018. nov. 20. 00:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

*fel

Ellnézést

2018. nov. 20. 00:19
 2/11 anonim ***** válasza:
32%

Hm...


Akkor most te férfi vagy és férfinek próbálnád ezt megoldani?


Ha igen, akkor ez számomra elég erőteljesen visszataszító (Szexualitás/ Egyéb kérdések kategória. A melegeknek van saját kategóriájuk).


Lányon? Naná! A csajom gyakran fent hagyja a kis fekete csipkéset, csak félrehúzva kapja a dolgot. Igen, ez erősen triggerel.

2018. nov. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egy lányra elég nehéz lesz felhúznod alsógatyát.

Ja, hogy te vagy lány, és a partnerednek áll.

2018. nov. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.
2018. nov. 20. 00:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Fiúként sem fogsz tudni sok lányra alsógatyát felhúzni. Legfeljebb a fejére, ha engedi.
2018. nov. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tisztázuk.

Fiú vagyok és meleg.

2018. nov. 20. 00:40
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Akkor miért nem a homoszexuális kategóriába írtad?
2018. nov. 20. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Izgató minél kevesebb ruhában lenni. Felhúzni de még jobban lehúzni.
2018. nov. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Én imádom az alsógyatyákat
2018. nov. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 "Ha igen, akkor ez számomra elég erőteljesen visszataszító (Szexualitás/ Egyéb kérdések kategória. A melegeknek van saját kategóriájuk)." Szerinted a fêrfiak nem lehetnek biszexek? Már unalmas hogy csajoknál elfogadott ha ilyet ide kiírnak de pasikat röktön külditek el. Szerintem te menj oda ha már oda vágysz bunkó!
2018. nov. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!