Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen volt az első cuckold...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első cuckold élményed?

Figyelt kérdés

Hamarosan meg fog történni első cuckold élményem.A párom a jelenlétemben fog kielégìteni minden módon egy számára tetsző férfit.Közben engem aláznának.Regóta készülünk erre kicsit izgulunk.

A cuckold minden formája izgat.(sub dolgok is)

Nektek milyen volt az első hogyan éltétek meg?

26f


2018. nov. 23. 05:16
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Majd írj élménybeszámolót.
2018. nov. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Belevaló srácok vagyunk!

Ha szeretnéd a párodat egy gangbang-ben látni, írj! ;)

2018. nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a Gárdonyi nudin volt cuckold élményem.

Volt egy pár, aki a bokrosba invitált egy biszex pasit, tőlük kb 2 méterre lestük mi fiúk és vertük a farkunkat közben.

2018. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Majd írd le milyen volt èn is szívesen megdugatnám az asszonyt:)29f
2018. nov. 29. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Az első cuckold élményem az egyik közös barátunkkal volt, aki megcsalta a barátnőjét az én barátnőmmel. Elhívtuk bulizni többször magunkhoz 3asban, felelsz vagy mersz, üvegezés...stb kb a 2. alkalommal mikor hárman buliztunk vette a lapot es bepróbálkozott a barátnőmnél míg én wcn voltam, én a résnyire nyitott ajtóból figyeltem mintha ott sem lennék ;)
2019. febr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Csabah74 ***** válasza:
Nekem,ma is lesz,meg basszuk a asszonykám,de egy vastag fasszal bixex bulizást is be vállalnék
2020. szept. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Biszex hármasban néztem végig ahogy a barátom megb***ta a feleségemet. Izgató volt.
2020. szept. 4. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!